Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok először levest...

Mikor adtatok először levest a babátoknak? Mikor kóstóltattátok meg először a családnak főzött ebédből?

Figyelt kérdés
Kisfiam kinézi a számból az ennivalót,de nem mertem még eddig bármit is adni neki a mi ételeinkből.Szabad-e már kóstoltatni egy picit házi koszttal?Eddig gyümölcsöket,és főzeléket evett.a kisfiam 7 hónapos.
2009. júl. 30. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Egész biztos vagyok benne hogy szabad, én indhárom gyermekemnek a hozzátáplálás kezdetétől (6- 7 hós kortól ) adtam a család számára főzött kajákból. Odafigyeltem rá, hogy ne legyen túlzottan zsíros, fűszeres, ne kerüljön olyan a tányérjára amit ő még szigorúan nem ehet (tojás, gomba, bab, füstölt hús, 8 hóig tejtermék sem), de ezenkívül mindent ehet. Ki lehet venni a kész ételból pl. a tetejéről a sajtot, vagy bármit amit nem ehet.Nagyon szeretik a változatos ízeket, és nagyon jó evők, mindent megesznek, nem válogatósak.
2009. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan adhatsz neki abból amit esztek,csak ne legyen fűszeres.Én adtam már 7 hósan a húslevest,kiszedtem neki és csak utána fűszereztem a magunkét.
2009. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!