Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom hogy elég tartalm...

Honnan tudom hogy elég tartalmas a tejem és hogy hány ml-ert szopik ciciből a kisfiam?

Figyelt kérdés
Sokan írják hogy 60-70 ml kell egy babának. Amikor szopizik fogalmam sincs mennyit evett vagy ivott!Mindíg magától "válik le"!
2009. júl. 30. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
kaja után kibír pár órát, akkor jóllakott. mérd le kaja előtt és után, és megtudod, h mennyit evett.
2009. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legjobb a digitális mérleg (kb. 10-12 ezer ft). Szopi előtt és után mérd meg, és tudni fogod mennyit evett.
2009. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Evés elött és után is meg kell mérni, ebből tudod, hogy mennyit evett. Ha két evés között eltelik kb. 2,5-3 óra, akkor eleget. Ha nem, próbáld úgy etetni, hogy büfiztetés után visszarakod a cicire, hogy folytassa, ha még éhes.
2009. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12:27-es vagyok. Ha megfelelően gyarapszik, akkor jó minőségű tejed van a picur számára. Ivással kapcsolatban, adhatsz neki forralt, vagy babavizet, főleg ebben a nagy melegben, ha szomjas, inni fog.
2009. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én sose mértem. onnan tudtam hogy eleget evett, hogy jókedvű volt utána. ennyi. még most is ez van 5 hós. ha nem mosolyog csak néz akkor vissza teszem cicire mert nem lakott jól.
2009. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!