Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves a babóm, meddig...

Egy éves a babóm, meddig kapjon még tápszert reggel-este?

Figyelt kérdés
Idáig Mildibé 3 banánízűt ivott,most váltok neki olyanra amit egy éves kortól lehet.Elég ez neki reggelire?Darabosat nem eszik még.
2009. júl. 30. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A tápszerek tájékoztatójában benne van,h a 3-as-ok akár 3 éves korig is adhatók.Az én kisfiam 15 hós,elfogyott a tápszer,ezért junior tejet(babatejet) vettem.Kipróbáltam a Nestlét és a Milupát is.A Milupa jött be.Úgy kell elkészíteni,mint a tápszert,csak nem olyan magas a tápanyag tartalma.Én ezt 3 éves koráig szándékozom adni neki,reggel és este issza,220-250 ml-t.Sztem elég lesz reggelire,mert ha ezt megissza a fiam 7-fél 8 körül,reggelit nem kér,csak 11 felé eszik gyümölcsöt,joghurtot.
2009. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elég neki, max utána kis kifli.

vacsi málunk főtt kaja, aztán fürdés után tápszer.

2009. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
miért nem olyan magas a tápanyag tartalma? pontosan magasabb, direkt az ő igényeik szerint van kialakítva. több benne a vitamin és a kalória mint a 2es tápszerekben.
2009. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok.A babatejnek nem olyan magas a tápanyag tartalma(azért nem,mert ilyenkor már mindent esznek,nem csak a tápszerbőj jutnak hozzá),nem a 3-as tápszernek!Bocsi,ha nem voltam egyértelmű.
2009. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!