Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem ciki ha legtöbbször...

Nem ciki ha legtöbbször apukája viszi a játszótérre?

Figyelt kérdés
Mert nálunk így lenne. Úgy tervezzük, ha megjön Apa, levinné, én meg tudok tenni-venni amit muszáj. Még nem, de nemsokára lehet vinni a babámat. Csak nehogy úgy tűnjön, hogy én nem törődöm az egésszel. Ezért kérdezem, hogy Ti mit gondolnátok egy ilyen családról.
2009. júl. 29. 21:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem se érdekeljen, hogy ki mit gondol. Attól még nem jó Anya valaki, hogy leviszi a gyerekét néhány órára, aztán otthon ahol senki sem látja nem foglalkozik a gyerekkel.(több ilyet is ismerek)Remélem érted, hogy mire írom ezt, csak nem tudom úgy kifejezni magam ahogy valójában szeretném. :) Te nem másoknak neveled, ne foglalkozz vele, hogy mit mondanak. Szerintem is helyes, hogy Apuka játszik vele, én nagyon örülnék neki, csak nálunk sajna nincs apa.

Mit gondolnék egy ilyen családról? Azt, hogy tök aranyosak. :)

2009. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen így van, a mi játszóterünkön azt látom, hogy van 8-10 anyuka, akik minden nap lejárnak több órát töltenek ott gyerekeikkel, de igazából úgy tűnik, egymás miatt mennek, mert csak ülnek a padokon. Gyerekeik meg rohangálnak, és a kisebb, 1,5-2 éveseket is magukra hagyják, pedig ők nagyon kicsik még. És mivel ilyen jól el tudnak témázni, gondolom beleférne az én fikázásom is :-( Pedig lehet hogy ők meg otthon sem foglalkoznak gyermekükkel. Na, az ilyen anyucik miatt nem is vágyom a térre.
2009. júl. 29. 22:56
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Utolsó válaszoló vagyok. Így van, jól teszed. Én sem viszem a játszótérre, mert csak azon megy a téma, h melyikünk gyereke tud többet és h kibeszéljék a másikat. Én ebből nem kérek.
2009. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is apával mennek délután sétálni. Ennek több oka van. 1. én tudok addig magammal és a pocakommal foglalkozni; 2. ha napközben nem tettem meg, akkor vacsit főzni, háztartási melót végezni; 3. gyűlölöm a játszóteret, de a gyerekemnek szüksége van arra, hogy menjen hintázni, homokozni, stb.; 4. annyira jó néha őket kukkolni az ablakból :)

Egész nap én vagyok vele itthon, délutánra-estére már baromira unhatja az arcomat, arról nem is beszélve, hogy kell az apja-lánya kapcsolatot ápolgatni.

2009. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!