Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem ciki ha legtöbbször...

Nem ciki ha legtöbbször apukája viszi a játszótérre?

Figyelt kérdés
Mert nálunk így lenne. Úgy tervezzük, ha megjön Apa, levinné, én meg tudok tenni-venni amit muszáj. Még nem, de nemsokára lehet vinni a babámat. Csak nehogy úgy tűnjön, hogy én nem törődöm az egésszel. Ezért kérdezem, hogy Ti mit gondolnátok egy ilyen családról.
2009. júl. 29. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jópofa, amikor apa sétáltatja a gyereket. Én ha ilyet látok nem arra gondolok, hogy anya felelőtlen, hanem arra, hogy de édi apuka segít anyának és kiveszi a részét a gyereknevelésből (még mosolyogni is szoktam)! :D Szóval nyugi, egyébként meg senkinek semmi köze hozzá, hogy miért apával van a gyerek.
2009. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

nem sőt irtó édes mert így szorosodik az ő kapcsolatuk is:9


Bárcsak az én apukám is vitt volna,de sosem tette:(


Ha amiatt aggódsz,hogy ott mamák vannak,hát nem kell,dícséretes,hogy a papa viszi a babát:)

2009. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz,csak van 1-2 nagyon ráérő anyuka aki majd úgy is megjegyzi majd,hogy anyuka biztos lusta lehordani a babót és az apának kell! Én kifejezetten utálok játszóra menni legalább is ide hozzánk! Apa viszi néha de már rászálltak az anyukák,hogy milyen jó nekem ,hogy ennyit segít a férjem!
2009. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

tök jó dolog. a páromat erre pisztollyal sem lehetne rávenni sajna, de örülnék ha levinné!!!!

szóval bátran:)

2009. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, hanem írigylésre méltó. Amikor meg olyan nagy lesz és lesz időtök akkor mentek sokszor együtt is. Ez egy igazi család, megvan az összmunka.
2009. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat :-) Azt hozzáteszem, hogy délelőtt továbbra is én vinném sétálni, de akkor alszik, és egyébként meg akkor senki nincs a játszótéren (nem értem miért). Ez nem zavarna, de így olyan mintha direkt kerülnénk a társaságot.
2009. júl. 29. 21:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is apuci viszi. Szerintem ez így lenne normális. Apa és baba ilyenkor nagyon jól tudnak együtt játszani. És én is haladok az elmaradt dolgaimmal.
2009. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te vagy a legtöbb időt a babáddal, ezért az apa-gyerek kapcsolat is erősödhet ezáltal. A párom is néha egyedül viszi a kisfiam sétálni (még pici, így játszira még nem vihetné), de irtó helyesek együtt, jól meg i nézik őket és megmosolyogják. Én sem néztem fura szemmel sosem az egyedül sétáltató, tásziztató apukákra! Néha menjetek együtt is! Én már látom lelki szemeim előtt, ha elég nagy lesz már hozzá a kisfiam, hogy apja viszi majd állandóan le a pályára és próbálja majd tanítani a sportjára (amerikai foci) :)
2009. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
tásziztató = játsziztató ! bocsi :)
2009. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg fontos amúgy is hogy minél többet legyenek együtt, ezért most is úgy van, hogy ha megjön a munkából (miután min. 10 órát távol van), babázik, bohóckodik vele, játszanak. Én meg gyorsan elvégzem, ami napközben elmaradt, mert babáztam. És így lenne az akkor is ha elég nagy a kislányunk a játszótérhez. Csak valóban megszólhatnak, milyen jó nekem, bár ez kevésbé érdekel. Csak azt ne gondolja senki, hogy amúgy sem törődöm a gyerekemmel.
2009. júl. 29. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!