Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hós babám "szétszedi"az...

7,5 hós babám "szétszedi"az ágyát, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Dupla fejvédő van a kiságyában babámnak,csak Ő nagyon izgő-mozgó,180 fokot fordul,összegyűri,szétszedi az ágyát.Van légzésfigyelő is,de mostanában bejelez,riaszt is mert teljesen vagy az egyik végében,vagy a másik végében "köt ki" gyermekem,és ilyenkor nem érzékeli,ezért a frász jön ránk a férjemmel. :)Tud valaki javasolni valami "hatásosabb" védőt?Mert kilóg keze lába,ha már szépen leszakította az egyik fejvédőjét :D Köszi a válaszokat előre is!
2009. júl. 29. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk ezért nincs már fenn a védő, de szerintem ez általános fejlődési dolog.Ne aggódj, csak már többet mocorog, ismerkedik, ennyi.
2009. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
az enyém is ugyanezt csinálja
2009. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló nem lettem okosabb a válaszodtól,inkább ne írtál volna...

1. válaszolónak: Épp azért nem veszem le,mert lóg a keze-lába,és van amikor úgy fekszik,hogy "beszorul" és sír...Tudom,hogy többet mozog,érdeklődik,csak ezért is tettem fel a kérdést,ki hogyan oldja meg ezt a helyzetet,mert gondolom Neked sem jó ha éjszaka arra ébredsz,hogy sír a babád mert nem tudja visszahúzni a lábát/kezét...De mindegy...majd megoldom.

2009. júl. 29. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Szia,kicsit ingerült vagy,nem gondolod?

A két válaszoló megosztotta Veled,hogy náluk is ez van,nem tudnak mit tenni ellene!

Sőt,nálunk is ez van,kicsi lánykám még 4 hós sincs,de pörög-forog a kiságyban,szétszedi a berendezést,keresztbe fekszik,akkor már sír is,mert nem fér el!

Az ellen nem tudsz semmit tenni,hogy ne dugja ki a rácsokon kezét,lábát,hacsak nem veszel egy olyan gyerekágyat már most neki,aminek pereme van és nem tud leesni róla!


Amúgy,ha meg nem teszel rácsvédőt,lehet venni kutacsvédőt a fejére!Még nem láttam,de olvastam róla!


Más tanácsot nem tudok adni!Remélem azért engem "nem kapsz be",mint a másik válaszolókat!

Jó babázást és jó éjszakát!Ja, és türelem!

Szia

2009. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha van járókád, az a hagyományos, akkor próbáld belerakni, mert az keskenyebb, rövidebb mint a kiságy, és a hálón se tudja kidugni a kezét-lábát. Én ezt próbáltam ki, mert az enyém is ilyen, először magamhoz vettem a nagy ágyra, de akkor is a lábamnál kötött ki, hatalmas plüssmacit raktam az ágy szélére, hogy le ne essen, de nem vált be.

A járókától az első 1-2 napban szinte ideggörcsöt kapott, de most már megszokta. Kb. másfél hete alszik benne, és már nem "vándorol". Még egy kicsit várok és visszateszem a kiságyába. Talán ez nektek is bejön. Mást én se nagyon tudok.

2009. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vedd ki a kiságyból és csinálj neki nagyobb helyet a földön, plédeken vagy matracon.
2009. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. júl. 30. 13:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! 23:06-os vagyok.

Na hogy megy? Sikerül szoktatni? Melyik módszert választottad?

2009. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia!Maradt régiben minden,csak az egyik fejvédőt ami a lábánál volt,azt levettem.Kicsit annyival lett jobb a helyzet,hogy szépen feltalálja magát amikor ébren van.Este amikor meg alszik,oldalt fekszik,igaz reggelre már 180 fokot fordul :) Nem lesz semmi gond,sztem hamarosan ülni fog,akkor meg lejjebb rakjuk a fekvő részét.Járóka sajnos nincs :( És valószínű nem lesz.Köszi a kérdésed,rendes vagy. :)
2009. aug. 4. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!