Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora cipőt vegyek neki?

Mekkora cipőt vegyek neki?

Figyelt kérdés
Még nem indult el a babám, de már nincs sok híjja. Ma próbáltam rá cipőt venni. A 20- as pont jó, a 21-es egy kicsit nagy. Azt vegyem, vagy esetleg 22-est érdemes? Jó lenne, ha őszig kitartana.
2009. júl. 29. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont ezen dilemmáztunk ma a boltban. Ő is próbálkozik a járással. A lábmérő szerint 23as a lába, mégis a 21es volt rá jó. Végül nem vettünk. Vettem neki Liliputi puhatalpú bőrcipőt, na ennél nincs jobb egyenlőre. Ha rendesen jár majd beruházok jobbra.Amúgy vegyél 21est.
2009. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21-est vegyél sztem!
2009. júl. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A cipő szerintem minden első gyerekes anyukának örök dilemma... :D Én akkor vettem neki, amikor elkezdett menni úgy, hogy a két kezét fogtuk és már az utcán is "sétáltunk" vele. Neki akkor olyan szandit vettem, ami kicsit nagy volt, a lábaujja és a szandi orra között kb. 1 centi volt. Ez 2 hónapja volt és bizony kinőtte, a napokban kellett neki újat venni. A fura, hogy ugyanolyan méretű szandit vettünk, de gondolom a fazonja miatt ebből is elég volt neki a kisebb, kapott még egy vászoncipőt amiből viszont már nagyobb méret kellett. Az sem jó, ha nagyon nagyot veszel, mert akkor nem tud rendesen járni.

Vedd meg a 21-est, kb. 2 hónapig lehet jó lesz rá, de nem tudhatod előre milyen ütemben nő a lábikája. A másik, hogy elég magas a babám lábfeje, így az sem mindegy milyen típusú, jópárat fel kellett próbálni, mire találtunk egyet.

A neten van egy csomó cikk a helyes cipővásárlásról! Pl: [link]

2009. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21-es vegyél. Az első cipőnek érdemes jó minőségűnek és méretben is jónak lenni. Persze később is akkorát vegyél amekkor a lába, max 1 számmal nagyobbat. Te sem szeretnél 1-2 számmal nagyon cipőben járni nem?
2009. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat! 21-est vettem. dr. Punto és 3200 Ft volt. Jó minőségű, szilikonos a talpbetéte, ajánlom mindnekinek.
2009. júl. 30. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!