Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt vegyek?

Milyen cipőt vegyek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10hónapos, álldogál, lépeget egyet-kettőt. Megkérdeztem ortopéd orvostól, hogy milyen cipőt ajánl, azt mondta, hogy most még semmi különös nem kell, a lényeg, hogy tartsa a bokáját, a normális, Siesta, stb cipő majd akkor kell, ha folyamatosan járni fog. A kérdésem az lenne, hogy akkor most elég egy magasszárú kocsicipőt vennem? Abban viszont nem engedhetem az utcán/játszótéren a földre, elég vékony a talpa. Utcára milyen cipőt vegyek neki? Köszi a válaszokat előre is!
2011. szept. 6. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csakis a D.D.step márkára esküszöm,nálatok csak később kell...

Mikor ennyi idő volt a lányom ilyet használtunk:

[link]

2011. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is pedipedet használtam a fiaimnál,igaz ők nyáriak,most amikor jön a hűvös idő nem igazán szerencsés.Játszótéren (amíg jó az idő)nyugodtan lehet mezítláb,főleg ha tiszta a játszó.Nekem azt mondta a babatornán a konduktor,hogy amikor már folyamatosan,akkor el kell kezdeni cipőt adni rá,olyat ami tartja a lábát.Mi a Salust szoktuk venni,igaz az supináló cipő,és a szakember szerint a fiam lábának nem árt a supi cipő!Szerintem most már lassan vehetsz neki "igazi"cipőt is.
2011. szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiamnak eddig mindig Liliputi-t vettem, én a puhatalpúakra esküszöm. És amikor csak lehet, akkor mezítláb van. Amikor kezdett lépegetni, akkor is leginkább mezítláb volt.
2011. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!