Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyukák! Miért...

Tapasztalt Anyukák! Miért csinálja ezt 4 hónapos lányom?

Figyelt kérdés
Este fürdés után vagy: elveszi a tápszert és utána ordít, vagy el sem veszi a tápszert és akkor aztán képes fél órán keresztül is ordítani. EZt csinálja már vagy 2 hete, egész nap elvan, de fürdés után ez már elviselhetetlen: a pocija nem fáj, mert ha hasra teszem sem hagyja abba, ha szomjas is vagy el fogadja a teát vagy nem, utána ugyanúgy visít torka szakadtából. Már egyszerűen nem tudjuk mi a baja, ma már azt csináltam, hogy betettem a kiságyába, aztán amikor kicsit elcsendesült felvettem és abbahagyta. Utána már csak sirókázott, de előtte annyira ordít, hogy bele reked. Mi lehet ez? Ezt már nem lehet bírni, hiába van az ölemben, nem nyugszik meg senkinél. A fogínyére kentem Dentinox gélt, hátha az, de ugyanúgy ordít. A villanyt égve hagytam nála, hátha megijedt a sötétben de akkor is. Szörnyű érzés minden este hogy ennyire sír és nem tudjuk miért. Szerintetek? Tudtok tanácsot adni?
2009. júl. 29. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg azt, hogy ringatva énekelsz neki, míg picit "kómába esik" tőle és utána kínálod tápszerrel!


Egyébként a fogára gyanakodnék, nálunk is 4 hósan bújt ki 2 fogacska, szinte egyszerre és a dentinox nem használ :(


Homeos szereket érdemes még kipróbálni, vagy bejön vagy nem (camomilla vulgaris vagy viburcol kúp) , ezek nem gyógyszerek.

2009. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatod a fürdést is kitolni egy kicsit (negyed vagy fél órával), nálunk bevált. Jobban elfárad és már alig várja a fürdést és utána a kaját, pedig nem jó evő.

Ha meg a foga, akkor kitartás, néhány nap és jobb lesz.

2009. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Elegett alszik napközben?Az én lányom ezt akkor csinálja ha túl pörög estére vagyis nem alszik elegett,ilyenkor inkább hagyom elaludni,beteszem az ágyba és simogatom egy picit a hátát...és hálásan l alszik :-) és mielőtt lefekszem álmában megetettem észre se veszi :-) reggelig durmol :-)

a lányom kétszer alszik,de van hogy még délután a kertbe is szúnyokál fél órácskát fürdés előtt,így fríss :-) fürdünk ,eszünk,és egy picit még játszik a szönyegen,aztán alvás :-)

szerintem próbálj meg a napirendeeden esetleg változtatni,mert lehet hogy a tündérke nem alszik elegett

ezért borul ki estére.

először egyébként én is fogzásra gondoltam,de hamar rájöttem nem erről van szó :-)

nekem ő a második gyermekem így van viszonyításom a fiamhoz :-)


ha van kérdésed szívesen válaszolok.


egy két gyermekes 34 éves anyuka

2009. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

az én lányom 5 hónapos

2009. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!