Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szilvát csak magában adjátok...

A szilvát csak magában adjátok a babának vagy tesztek hozzá valamit?

Figyelt kérdés
Nem hajtja meg nagyon ha csak azt adom? Ha egy kicsit savanyú mivel édesithetem?
2009. júl. 29. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a vaniliás ha pépbe kevertem Ha csak magában adtam úgy sem hajtotta meg, de akkor már nagyobb volt.
2009. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de én is most szeretnék majd adni a babámnak... 5 és fél hónapos. A tied mennyi idős?
2009. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig más gyümölccsel keverem neki. Vagy barackkal, vagy banánnal, almával. Az utolsó válaszolónak pedig üzenem, hogy az én fiam 5 hónapos és 27 napos volt mikor először kapott szilvát, ekkor csak 10ml-t és semmivel nem kevertem! Másnap evett 20ml-t megincsak magában, aztán kapta keverve.
2009. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én almával adom neki, az az új kedvenc. Mivel a kisfiam elég válogatós, így azt csinálom, hogy mindkettőt megpárolom egy kis vízben. A gyümölcsöt utána összeturmixolom, a vizet meg, amiben megfőttek, lehűtve megissza. Így az almát is megeszi, meg a vitamin is bekerül a szervezetébe. :-)
2009. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
5.5 hósan adtam a lányomnak, nem ízlett neki. Almával kevertem, barackkal, nem kellett neki, attól a pár kanáltól amit meg sikerült bele tuszkolnom, délután fájt a hasa. :( Nálunk a körte jött be !
2009. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!