Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a tápszerből kakaót...

Lehet a tápszerből kakaót csinálni?

Figyelt kérdés
Mert ugye régen már hat hónaposan is kaptak kakaót, de tejből. Tápszerből lehet csinálni? Mert egyszerűen nem tudok mit kitalálni, nem issza meg a hét hónapos csemetém a tápszert.Csináltam már neki belőle karamellás tejet, úgy megitta, de két nap után azt is megunta. Anyukám mondta, hogy ők ilyenkor már variáltak, hogy ne legyen unalmas, reggelire tejet kaptunk, de este kakaót, vaníliás-, karamellás tejt. Szerintetek kipróbáljam? Persze nem instant kakaóra gondolok, hanem rendes kakaóra egy kis cukorral. Szerintem ennyi kis cukortól nem lesz baja, nem azért aggódok, de a kakaó nem árt neki? Nem tudom, mostanában mindent olyan félve adnak az anyukák... Most akkor adjam vagy ne?
2008. máj. 15. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyi kakaót tennék bele, hogy színe legyen :)

Esetleg tápszerváltás is felmerülhet, nem tudom, mikortól léteznek az ízesített változatok, a ygerekorvos tud tanácsot adni sztem.

2008. máj. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Igen, én is úgy gondoltam, hogy épp csak egy picit :) Már váltottunk kettes tápszerre, abból van vaníliás, de azt nem issza valamiért :(
2008. máj. 15. 07:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit szólnál,ha már bevezetnéd a tápszer mellé a főziket,gyümölcsöket is.Ha szükséges már a 4. hónapban lehet neki ilyeneket is adni.Hátha az jobban ízlik neki.Mi sem rajongunk a porkajáért,neki miért kellene?

Reszelt alma,leveszöldség már simán mehet.

2008. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!