Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmennénk pancsizni a törpékke...

Elmennénk pancsizni a törpékkel, viszont a legkisebb még csak 3 és fél hetes, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nagyokkal sem akarok kibabrálni,én sem fürödhetek még,igazából mi a kicsivel kizárólag árnyékban lennénk.Ti elmennétek?
2009. júl. 29. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
hova?
2009. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Balatonra egy nyugis kis strandra,évek óta oda járunk.Amúgy a bébi teljesen jó baba,eszik és alszik,a múlt hét végén "kerti partin" voltunk ott sem volt gond vele.
2009. júl. 29. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsi még ahhoz,hogy elvidd az otthoni környezetből napokra.Lehet,hogy jó baba de ha nem a saját ágyában alszik és teljesen más körülötte a világ lehet,hogy sírós lesz.Szerintem korai.
2009. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

több napra?

úgy nem mernék :)

2009. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jajj nem!nem több napra csak reggel mennénk este jönnénk,egy napról van szó.
2009. júl. 29. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a többi gyermek már nagy,és elmennék velük,a nagyok úgyis figyelnek,és el kell nekik magyarázni,hogy te nem futkoshatsz mindig hozzájuk,ne csináljanak olyat...én bevállalnám
2009. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A nagyokra lesz aki figyel? Mert ha te mész egyedül velük, biztos nem tudsz nyugodtan pihenni.

Bocsi, csak magamból indultam ki.

De ha a párod is veletek lesz, akkor minden további nélkül elmennék.

2009. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Apa is velünk tartana,igazából a kicsi miatt tartottam meggondolandónak a dolgot,apa vigyáz és figyel majd a nagyokra.
2009. júl. 29. 17:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Apa figyel a nagyokra, te pedig a legifjabbra. Miért ne? Ha tényleg nem lesztek napon és a széltől is óvjátok, akkor simán! Azért vigyázz! A falevelek között is átszűrődhet a napfény! Mi múlt héten voltunk egy tónál. Kisfiam akkor volt 12 hetes. Jól el voltunk. Vittünk uv szűrős sátrat is, azalatt volt szinte végig. Jó volt, hogy vittük, mert nagyon fújt a szél!
2009. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!