Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmennénk kirándulni 9 hónapos...

Elmennénk kirándulni 9 hónapos babámmal, hogy oldjam meg az ebédjét?

Figyelt kérdés
Van itthon üveges ennivaló (is ) ,de hogyan tartsam melegen ,ha indulás után 2 órával enne csak ? Vagy van tápszer is ,ti hogy csináljátok ?
2010. jún. 28. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
forrósítsd fel, csomagold be alufóliába, neilonzacdisba, vagy tedd termoszba üvegestől. Simán meleg marad 2 órát...
2010. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon sok féle módszer létezik arra hogy melegen tartsd.

Lehet kapni már olyan ételmelegítőt is, amihez semilyen áramforrás nem kell és mégis megmelegítni az ételt.

Ha egy darabig autóval mentek akkor van autós meleítő is, vagy hőtartós ételdoboz.


De a legegyszerűbb, ha ahova mentek, ott ey kávézóban vagy étteremben megmelegítteted. Nyilván, az erdőben nem találsz ilyen helyet, ott másképp kell megoldanod.


Ha egyik sem oké, akkor kivételesen adj neki ebédre olyat, amit nem kell melegen adni, valami gyümis kaját, én azt sose melegíítettem, pl alma csirkehússal,stb...

2010. jún. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Benzinkuton vagy bárhol szivesen megmelegitik,ha fent felsoroltak közül egyik sem lenne jó.Ha nincs mikro akkor mi szoktunk kérni egy nagy poharat,félig forró vizzel,és abba beleállitjuk.
2010. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
attol fugg hova mentek,mert ha lakott teruletre siman bekereszkednek vhova hogy megmelegitessem,velem mar volt ilyen!
2010. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vinnék felforrósított vizet termosztáskában, vagy alufóliába csomagolva és egy zárható kis edényben vinnék tejpép port, amit szükség esetén be lehet keverni. Így biztos nem romlik meg az étel és még langyos vízzel is jól oldódik.
2010. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Forró víz termoszban és egy nagy bögre. Beleállítod a bébikaját és ráöntöd a forróvizet. Pár perc mulva jó lesz. És akkor előtte nem is kell melegíteni, úgyértem otthon.

Másik lehetőség, hogy olyan kaját visztek amit nem kell melegíteni,( már ha a gyerek megeszi szobahőn) Pl almaszósz csirekhússal, őszibarackos husi- a Kecskemétinek vannak ilyesmik, biztos más fajtából is.

Csak abból indulok ki, hogy a gyümölcsszószt mi is inkább hidegen, langyosan esszük.

2010. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vinnék neki gyümölcsöt vagy víz+valamilyen pép, és akkor frissen összekeverem. Sokat utazunk, így oldom meg. Mindig van nálunk forralt víz, kistálka, kanál + valamilyen por alakú pép.
2010. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én utazáskor mindig gyümölcsös husis bébiételt szoktam vinni a babámnak, azt nem kell melegíteni, sőt finomabb szobahőmérsékleten.
2010. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!