Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kengurút hány hetes kortól...

Kengurút hány hetes kortól lehet használni? 2-3 hetes babámat még nem rakhatom bele?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
2 hónnapos korától raktam bele a fiam, elvileg 3 hónapostól ajánlott, de ez attól is függ, hogy hogyan tudja megtartani magát. Az én fiam a dokinő szerint születésekor úgy tartotta magát mint egy 1 hónapos.
2009. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen pici babához én kendőt vennék. Egyébként is, a kendő jobb - mert több pozíciót biztosít, levegősebb - mind a babának, mind neked. Kipróbálhatod az erszényt is, az egy leegyszerűsített kendő, ennél még a kötéssel sem kell bajlódni.


Nekünk az erszény vált be, 5 hónapos kortól 2 éves korig használtuk.


34N+2,5L

2009. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem tartja a fejét, nem szabad beletenni. Később is attól függ, hogyan tartja magát (lásd 1. válaszoló)
2009. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Szia nekünk Cybex I Go kengurunk van, 3,5 kilótól használható.

4 hetes babával kitűnően közlekedtem már vele. Ő is szereti, jókat alszik benne, ha meg kinyitja a szemét, pont ott vagyok, így nem nagyon sírdogál. Most 6hetes.

Kicsit borsos, de szerintem megéri, ilyen picinek egyébként nem ajánlják még sem a kendőt, sem az erszényt, sem a babaslinget. Mindent csak 2 hó felett.

mivel nekem nincs autóm, a babakocsi meg dögnehéz, fontos volt, hogy legyen egy lehetőség, amivel közlekedni tudok, mert nagyon bezárva éreztem magam.

2009. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
szerintem még korai. inkább babahordozó kendő vagy babaerszény - ezek nem is drágák. amit tudsz még használni most is, az a mei tai vagy kozy.
2009. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Cybey I go az nagyon jóóóóóó én is azt néztem ki múltkor.Érdemes beruházni rá:)Perzse előtte érdemes kipróbálni,de piciként szrtem simán bele lehet szoktatni:)
2009. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

van olyan kenguru, amiben fekvő helyzetben van a baba.

bár biztos drága.

2009. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy olvastam, hogy a Kozy és Mei Tai szintén csak 3 hónapos kortól használható. Ilyen pici babának csak a fekvő hordozás a jó. Én babazsákot (erszény) használok, ebben fektetni is lehet a babát.
2009. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Még korai. 1 hónapos sincs, feketetni még ágyban is csak párna nélkül lehet, nem hogy kenguruba húzni-nyúzni. a cybexet megnéztem én is, szépen lelóg fekvő helyzetben róla a baba lába... ha nekem kellene levegőben lelógó lábakkal feküdnöm, hát..., még talán az erszény. Kérdezz ortopéd szakembert, gyerekorvost, hogy mit ajánl. NEkünk 3hós kortól ajánlotta a kengurut, de én még mindig inkább kemény aljú kocsiba fektetem pedig már 5 és fél hós a lányom.
2009. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!