Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha üveges bébiételt adok a...

Ha üveges bébiételt adok a babámnak, később nehezebben áll át az én főztömre?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de ez is biztos babafüggő.Az én lányomon nem vettem észre semmit.Ugyanúgy ette az én főztöm is, ment az üvegest!
2009. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen, nem lehet előre tudni.

Én főztem a lányomnak, mikor elutaztunk evett üvegest, én is kicsit féltem, hogy utána már nem kell neki a főztöm, de azóta is eszi mindkettőt.

2009. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

nincs ilyen összefüggés, nyugodtan adj neki üvegeset.

az enyém a főzöttet nem eszi meg, most próbálom hozzászoktatni :)

2009. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Üvegest evett az elején, 1 hónap után kezdtem én is főzni neki. Néha az üvegest nem kéri, néha az én főzim lesz sűrűbb, azért nem tetszik neki, de lényegében mindkettőt szépen eszi. 200-250 az ebédadagja:) 9 hós
2009. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy amit én csinálok nem sikerül rendesen pürésíteni és öklendezik tőle. Az üvegestől nem.
2009. júl. 29. 14:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém csak azt volt hajlandó megenni, mármint a bébiételt. Szinte egyik napról a másikra tértünk át az én főztömre, mikor a bébiételt elutasitotta. Azóta még nem sikerült olyat főznöm, amit ne evett volna meg.

Mivel pürésited? Nekem a botmixer rendesen pürésitett mindent.

2009. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Almát pároltam meg kicsit azt próbáltam bot mixerrel össze törni nem sikerült aztán banánt próbáltam abba is voltak kicsi darabok attól öklendezett szegény. Az almát szerintem nem elég ideig pároltam tovább kellett volna. Anyu jön majd hozzánk azt mondta majd főzőcskézünk neki, mert a főzelékeket is kell kezdenem bevezetni lassan a védőnő is mondta. A húst akkor kezdjem el adni ha már megkóstolta a főzelékeket? És milyen zöldségeket adjak? Sütőtököt, sárgarépát, borsófőzeléket (üveges)kapott. A sütőtök bejött neki a többi nem igazán. A védőnő mondta hogy keverjem almával.
2009. júl. 30. 06:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia ha össze turmixoltad utánna még szűrőn át kell paszírozni és nem lesznek benne darabkák.Adj hozzá egy kicsivel több főzővizet és úgy könnyebb. Macerás nagyon de megéri.
2009. júl. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem a botmixer teljesen pépesíti. olyan lesz az állaga mint a boltinak. próbáld tovább mixelni és egy kicsit több főzővizzel
2009. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
az én babám jobban szereti az én főztömet, mert az üvegesnek semmi íze, csak vágja neki a képeket. főzni lehet ízletesebben, sót csak mértékkel, de többet teszek bele, mint az üvegesbe van.
2009. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!