Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki egyedül neveli babáját?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a férjem. Bárhogy harcolok az érzés ellen.

Mit tegyek?


2009. júl. 29. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen van.

3hete vagyok egyedül a 10 hónapos kislányommal...

2009. júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a Kérdésből látszik, tudod mit fogsz tenni .... Azért egy velős vacsora melletti beszélgetést ez a férfi biztos megérdemel, ahol őszintén elmondhatod, hogy mi bánt, vagy egyszerűen beszélsz az érzelmeidről, amik már nincsenek. Ez nem könnyű dolog.
2009. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát Nekem tulajdonképen van párom, és nagyon szeretjük egymást, de a munkája miatt 2 hetente van itthon vagy 1 vagy 2 napot. Tehát tulajdonképpen egyedül nevelem most 1 éves lányomat. Nekem eléggé nehezemre esik, nem könnyű feladat, de a muszáj nagy úr, mindent meg lehet/kell oldani. De én is csak azt tudnám mondani próbáljátok megbeszélni, nálunk is volt mélypont a baba születése után, majdnem szakítottunk, de túl vagyunk rajta.
2009. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen okok vezethetnek odáig,hogy egy anyuka inkább egyedül neveli a lányát?Bocs az offért,de nálunk is sz@r a helyzet,de félnék lépni.Én is kész vagyok,nem így terveztem az életem,hogy esetleg egyedülálló leszek...
2009. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak kínlódás nap mint nap. Ennek nincs értelme így.

Alig várom hogy a hétvége véget érjen és menjen dolgozni.

Jobb egyedül a gyerekkel, még ha nehezebb is.


Mi a jobb ha állandó feszültségben vagy egyedül nevelem a gyereket?


A férjem élete is tönkremegy, hátha találna magának valakit akivel boldog lehet.

2009. júl. 29. 11:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én három gyerekkel jöttem el otthonról. Nem volt olyan rossz a házasságunk, de mégsem voltam boldog!

Azóta újra férjhez mentem, s megszületett a közös babánk is. Kiegyensúlyozott, boldog házasságban élek, s mind a 4 gyerekem boldog.

A volt férjem is élettársi kapcsolatban él, ott is született pici baba, s ők is jól élnek. Én úgy érzem mindenki jól járt.

Ja a három gyereket közösen neveljük.

2009. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bár én nem egyedül nevelem a fiamat,de ha megengeded leírnám a véleményemet.

Sajnálom,hogy így alakult az életetek.De szerintem is jobb ha nyugalomban van a gyerek.Ha külön is mentek attól még lesz anyukája és apukája is a babátoknak.A feszültséget megérzik,jobban mint a gondolnánk.Ha végső elhatározásra jutottál,akkor beszélj a férjeddel,és ne harcolj magaddal...mert esetleg még jobban megromlik a kapcsolat.

Minket a bátyámmal anyukám egyedül nevelt,aztán talált egy férfit,és 20 éve élnek együtt,közben pedig megszületett a hugom.Szóval az élet nem áll meg...te is és ő is találhat olyan embert akivel boldogan élhet.

Sok sikert,és kitartást kívánok Neked! :-)

2009. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első kettő a házasságomból van.Sokáig kínlódtunk,de soha nem veszekedtünk.Aztán döntöttem és elváltam.A kicsim egy hatalmas szerelemből fogant,a baj,hogy csak én éreztem így.A nevét sem adta,egyszer látta(4 hónapos).Egyedül vagyok,de nem vagyok magányos.Van családom és egy-két barátom.Jobb így élni,mint érzések nélkül.
2009. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

16 hónapja vagyok egyedül a 16 hónapos lányommal. Apuka lelépett, mikor 10 naposak voltunk, mert megijedt a felelősségtől. Azóta már próbálkozott, de engem nem hatott meg a nyavalygása, mert ne csak akkor kelje, amikor (-hatnék)-ja van, hanem amikor együtt terveztük a babázást, életet, stb..

Nekem/nekünk igy jó! A lányomat imádom, Ő is engem.

2009. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!