Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már igy valaki? Tegnap...

Volt már igy valaki? Tegnap leesett a fiam az ágyrol amig kimentem neki fürdővízért! Sírt de nem sokáig! Elvigyem orvoshoz? 5 hónapos!

Figyelt kérdés
Nagyon félek
2009. júl. 29. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen vidd.Nem azért mintha baja lenne,inkább a te megnyugtatásodra.
2009. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem látsz rajta semmit, akkor ne vidd el. De ha megnyugtat, vidd.

Nekem anno a kislányom a pelenkázóról esett le, kb. 2-3 hetes korában, én is nagyon megijedtem.

Másnap (mert ez éjjel történt), egész nap figyelgettem, mozgattam mindenét....de nem volt semmi baj-szerencsére.

Ez sztem legalább 1szer mindenkivel megeshet.

2009. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Énis figyelem a fiam és nevet meg tök jó a kedve szerintem nagyobb volt az ijetség!
2009. júl. 29. 09:46
 4/5 A kérdező kommentje:
És neked hova esett a lányod a földre vagy hova?
2009. júl. 29. 09:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hany, nem viselkedik furcsan, nem aluszekonyabb, nincs pup a fejen, akkor nem kell vele orvoshoz menni, mindenesetre figyeld hogy viselkedik. Nekem az 5 honapos fiam esett le az agyrol, es a doki a fenti dolgokat mondta.
2009. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!