Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessem a 4 hós...

Mibe öltöztessem a 4 hós kislányomat, ha kiviszem ilyen melegben?

Figyelt kérdés
Bent hűvös van, de pl mi rövidben vagyunk, viszont kint már jó idő van. Mit adhatok rá? Eddig rövid ujjú bady és pamut rugit adtam rá. Ez maradjon továbbra is? Vagy lehet hosszú ujjú bady és kisruha harisnyával, kis tutyival? Vagy a harisnya elszorítja?
2008. máj. 14. 16:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Viszont eléggé csalóka az idő. Ha elbújik a nap nincs olyan jó idő.
2008. máj. 14. 16:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezen ma én is töprengtem adtam rá egy vékony hosszú ujjú badyt és kertész nacit, meg kardigánt,mikor kimentünk levegőre, akkor levettem róla a kardigánt.Lehet hosszúujju bady az legalább védi a napsugárzástól a kis bőrét, én is félek rá harisnyát adni, mert attól tartok, hogy elszorítja a combjait, bár sokan így öltöztetik a lányokat!Remélem segítettem.
2008. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 hónapos, de ennyire nem öltöztetem fel. Rövid ujjú body, rá valami vékony hosszujjú, amit leveszek, ha melege van. Mindn baba más, a tarkóját szoktam fogdosni. Mindig aggódom, nehogy megfázzon, de meg se süljön. Nehéz:) A lábára csak zokni, meg vékony naci, vagy rugi. Harisnyánk nekünk nincs, azt én hülyeségnek tartom, de mindenki ahogy érzi. Puszi
2008. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!