Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Römer King Plus! Vélemények?

Römer King Plus! Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
teljesen rendben van:)
2009. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is rendben van, mindössze annyit fűznék hozzá, hogy mindenképp próbáljátok ki megvétel előtt, mert úgy hallottam az eladóktól, hogy a Römerek inkább a vékonyabb babáknak kényelmesek.
2009. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

1. vagyok. ki az, aki nem ülteti bele a babáját az ülésbe mielőtt megveszi neki?

de komolyan... nem is értem...

2009. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó, akkor átfogalmazom: Szerintem is rendben, mindössze annyit fűznék hozzá, hogy az általam kérdezett eladók a Römereket csak a vékonyabb testalkatú babáknak ajánlották, mert a többi csúcskategóriás modellhez képest szűkebbek. A hangsúly ezen volt, bocsánat ha pontatlanul fogalmaztam.
2009. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolónak köszönöm a segítséget.

Mindenképpen kipróbáljuk mielőtt megvesszük, de jó tudni, amit írtál, mivel babám nagyon jó súlyban van.

2009. júl. 28. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyen van, használtan vettük, de beleültettem egy újba azért a fiút, mit szól hozzá, és nagyon tetszett neki, egyből mosolygott. Előtte a hordozóban mindig sírt elalvás előtt, ebben meg csak beájul. Szereti, úgy tűnik nagyon kényelmes neki. Viszont nem tudom milyen huzattal vennéd, de nekünk a Trend Line huzatra kell majd egy nyári, mert nagyon beleizzad mindig, pedig megy a klíma.
2009. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!