Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babának dinnye lé?

5 hós babának dinnye lé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek 5 hónapos babámnak adhatok dinnye levet?

Kis adagban már próbáltuk és nagyon ízlett neki. :)


2009. júl. 28. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha már próbáltad, tök felesleges a kérdés...

A dinnyelé alapvetően víz, viszont a dinnye igen allergén, ezért nem javsolnám ilyen kicsinek.

2009. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak annyira lett próbálva, hogy egy kis darab dinnyét szopogatott.

A kérdés lényege az lenne, hogy gyümölcs szentrifugával kifacsarni a levét és úgy adni neki.

2009. júl. 28. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Hát én tapasztalt sokgyerekes vagyok,de egyik gyerekemnek se mertem adni,pont azért,amit az előttem szóló is irt!Meg puffasztó hatása is van!Én sose adnék,az biztos,dehát te tudod!Inkább kérdezd meg a gyerekorvosodtól!:)))

2009. júl. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Ez érdekes kérdés: nekem a lányom 4 hónapos, és mondta a védőnőnk, hogy a görög dinnyét adhatom neki kontra anyukám: dinnyét? ő felnevelt négyőnket, de sem dinnyét, sem cseresznyét, semmilyen vizes gyümit nem lehet adni. Szóval nekem fogalmam sincs hogy lehet-e vagy sem. Nem vicces, de ez van.
2009. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Én úgy tudom, hogy 8 hónap körül már lehet adni. Adtam a lánykámnak, elrágcsált pár falatot. Nem nagyon ízlett neki, úgyhogy nem erőltetem:)

Szerintem te is hagyd meg a dinnye evés élményét jövő nyárra!

2009. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Én is felpuffadok tőle...szerintem jövő nyárig elhalaszthatnád.
2009. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!