Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnek 4 hos fogzo babamnak...

Szeretnek 4 hos fogzo babamnak borostyanlancot, de nem tekeredhet ez a lanc a nyakara?!?

Figyelt kérdés
Ne adj isten megfojthatja?!?Sokat olvastam jotekony hatasairol,kiprobalnam.Akinek van tapasztalata,kerem irjon! Egy orokke izgo mozgo kis 4 honapos anyukaja
2009. júl. 28. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Én már kérdeztem ezt itt korábban, ugyanígy ahogy te, és kis híján megköveztek, elmondtak mindenféle gyilkosnak, hogy nem vagyok anyának való, meg hadd ne soroljam...


Lényeg a lényeg, azt tanácsolták, hogy éjszakára vegyem le, de sokan voltak akik éjszakára sem vették le. Mi is vettünk, de végül nem használtuk, viszont ismerős családnál mindkét gyerkőc éjjel-nappal hordja, semmi bajuk.

2009. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia,ha ennyire tartasz tőle,akkor vegyél ibolyagyökér rágókát.ezt a kérdést ma reggel tettem fel,nézz hátrébb egy kicsit ki mit hasznélt a fogzásra.nekem semmi nem vált be.4 hónapja jöna fogunk.jol bírja,csak néha vannak szenvedős napjai.én próbálok veni ilyen rágókát.ártani nem árt.Én nyakláncot nem mernék a babám nyakára tenni.az hogy eddig nem történt baj,az nem jelenti,hogy nem is fog,de ne történjen.
2009. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos,h én is kapok majd hideget-meleget,de nem hat meg.A fiam 15 hós lesz,hónapok óta hordja a nyakláncot ÉJJEL-NAPPAL.Semmi gond nem volt belőle(pedig elképzelheted,h nem egy egy helyben ül a maga 15 hónapjával...)Ami érdekes,még csak nem is nyúlt/nyúl hozzá soha.
2009. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem mentős ismerőseim nyomatékkal megkérdtek, hogy ne használjak...

Gondolom van olyan dolog még, ami oldja a fájdalmat, nyugtatja a babát és nem ilyen veszélyes.

Hihetetlen, hogy írni olvasni (internetet használni) tudó emberek még képesek kockáztatni, no comment.

2009. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is kaptam anyósomtól, de nem merem használni. Nekem olyan hihetelennek tűnik, hogy a kis toka és hurkák közé nem tud beszorulni. Nem merek kockáztatni, inkább valami mással próbálom majd enyhíteni a fájdalmat, ha majd ott tartunk.
2009. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem vetek meg senkit azért, ha használják, de én is tartok tőle egy kicsit. Már gondolkodtam rajta, de mindig elvetettem a témát, főleg úgy, hogy sokaktól hallottam, hogy nem ért nekik semmit.

Viszont tegnap voltak nálunk barátnőmék és ő mesélte, hogy a kisfiának vettek anno, most lesz 1 éves. Nekik bejött és nekik sem piszkálta a baba, pedig borzasztóan aktív, örökmozgó, "engem minden, de minden érdekel" baba.

Viszont kicsit nevettem is a dolgon, mikor mesélte, hogy milyen hókusz-pókuszt csaptak le, mielőtt használatba állították. :D

2009. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én vettem neki, de nem nyakláncot hanem karkötőt ebből biztos nem lehet baj, próbáld ki karkötőben
2009. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!