Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vigyünk...

Milyen ajándékot vigyünk babalátogatóba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
egész pici?Body /én mindig nagyobb méretüt viszek,az ugyis sokáig kell/vagy csörgö-ha nem is veszi még hasznát,elöbb utobb jó lesz.Esetleg takaró.
2009. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Pici igen! egy hetes!
2009. júl. 28. 12:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerül megtudnom, milyen pelenkát használnak, akkor abból viszek óriás csomagot, hozzá emlének egy csörgőt. de vittem már ruhát is (mindig nagyobb méretűt), üveges babakaját (gyümölcsöt), babaápoló termékeket
2009. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem viszek babaápolási terméket, mert sosem tudni, az anya mit szeret használni. Sosem viszek ruhát, mert sosem tudni, milyen az anya ízlése, ráadja-e a kicsire. Sajnos már sokszor hasztalant vettem emiatt.

Ha tudod, hogymit használ, az megint más.

A pelus-ha tudod milyet használ-nagyon jó, mert az tuti kel.

Én kiszoknit szoktam vinni, vagy harisnyát, első bébiételt (4 hós almát, szilvát, barackot) műanyag kanalat, előkét, esetleg csörgőt. Bár ez is olyan, hogy lehet már millió van nekik...

Ha vagytok olyan viszonyban, jobb megkérdezni, minek örülne.

Amúgy ilyen kérdés is már millió van itt, keres rá a keresőben.

2009. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gyümölcs-gyümölcslé-anyának!Esetleg egy ajándék utalvány?Lehet kapni egyes bababoltokban és azt vesznek rajta ami kell!A pelenka is tutira elfogy!
2009. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én anno nagyon örültem a DM utalványnak, popsitörlőnek, pelusnak, csörgőnek, rágókának, de az is jól esett ha "csak" átjött valaki megnézni minket :)
2009. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
jajj elfelejtettem. legjobban egy nagyon puha takarónak örültünk. a lányom 8 hónapja használja. kinőtte már, de olyan finom az anyaga, hogy minden este ahhoz dugja az arcát és úgy alszik. és legjobban máig ez nyugatatja meg (utolsó voltam)
2009. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! írjatok még!!
2009. júl. 28. 21:20
 9/13 anonim ***** válasza:
pelus, pelus, pelus! És popsitörlő, ezeknek nagyon örültem. :)
2009. júl. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egy plüss katica csörgöt,ami mosolyog.Sokáig ha meglátta a lányom is mosolygott neki.
2009. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!