Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hós babának babalátogatóba...

15hós babának babalátogatóba milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés
Én egy nadrágot vettem ami 18hós babaméret. Emellé babafürdető,testápoló..stb? Mit még?
2011. jan. 19. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég, bár ez attól is függ, milyen közeli viszonyban vagytok a családdal. Esetleg vegyél neki egy felsőt ami megy a nadrághoz, vagy egy könyvet, apróbb játékot, labdát.
2011. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Játék, pelus, gyümölcs?
2011. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én fürdetőt és testápolót nem vennék. sokan csak egyfélét használnak, kiütéses lehet mástól.
2011. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Leporello pl. Radvány Zsuzsa rajzaival? Nagyon kifejezőek a rajzai, én nagyon szeretem. A fiam naponta többször forgatja ezeket a könyvecskéket. 14 hónapos. Szerintem sem jó ötlet a fürdető. Bár mi kaptunk egy johnsost, azóta ha megyünk valahova azt viszem, így mi is tudjuk használni... de tényleg nem azzal fürdetem a gyerkőcöt.

Ha nadrágot vettél neki valóban egy hozzá illő felső is jó. Hosszúujjú póló anyagú, hogy ha tavaszra nő bele, tudja használni.

Szerintem ennyi elég, bár gondolom nem közeli családtag, ha 15 hónaposan mész babalátogatóba....

2011. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ruha jó, az mindig jól jön. 18 hós játékok pl. jók. Regio játékboltban pl.bőven tudsz válogatni- ha budapesti vagy.
2011. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Talán furcsa,de igen..15hós babához megyek, hisz örökbefogadott a Picúr. Közeli ismerősöm Köszi a válaszokat! Azt hiszem könyv lesz, hisz az örök emlék! Minden jót nektek!
2011. jan. 19. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!