Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz sűrű így? Többi lent:

Nem lesz sűrű így? Többi lent:

Figyelt kérdés
4 hósan elkezdtük gyümivel.Kiváltottuk a tízórait.5hósan jött a főzelék-kiváltottuk az ebédet.Most 6 és fél hós ,elkezdhetjük az uzsonnát is kiváltani?Sok féle kaját eszünk,egyikkel se volt gondunk.Köszi
2009. júl. 28. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Nyugodtan kiválthatod.Csak arra ügyelj,hogy elegendő folyadékot kapjon.Cici,feles tej,tea.És természetesen változatosan egyen naponta gyümit és főzelékeket,száraz kaját.
2009. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,azt nem írtam,tápszeres.
2009. júl. 28. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha bírni fogja, persze, h kiválthatod. csak azért maradjon az a tápszer, ne a feles tej...
2009. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A feles tejet felejtsd el,a tápszer tökéletes a maradék étkezésekre.

Mi is így eszünk,3 étkezés ami gyümi főzi vagy pép,a többi tápszer.

2009. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A reggeli,vacsi marad tápszer-így terveztem.
2009. júl. 28. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi most vagyunk 5 hósak. reggeli tápi, tízórai gyümölcs, ebéd tejpép, uzsi, vacsi tápi. Mellete kompótot, vizt iszik. Én nagyon sok helyen úgy olvastam, hogy napi fél liter tejet (tápot, cicit...) meg KELL innia a babának, hogy a szükséges dolgokat megkapja. HA ez meg van, akkor gondolom nem "sűrű" így. Nekem a főzelék után még kér tejcsit, és a nem tej alapú pép "hígító" maradék tejcsijét is benyomja a pép után.
2009. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!