Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sűrű lesz a szőr a...

Nagyon sűrű lesz a szőr a lábamon, ha borotválom?

Figyelt kérdés

sajnos nincs pénzem epilátorra, kb. 1 vagy fél éve borotválom

még nem dolgozom, és sosem gyűlik össze rá elég pénz


2010. dec. 5. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nos,állítólag igen,én legalább is így hallottam másoktól.Nem tudom,hogy ez mennyire igaz,akiktől hallottam szentül állították,hogy így van.Én is borotválom,de mivel hogy elég gyakran,ezért nem is látszik,hogy több lenne rajta a szőr,mivel meg sem várom,hogy kinőjjön.
2010. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs,azt a "hogy"-ot nem akartam odarakni.
2010. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Már bocs, de aki azt mondja, hogy igen, az életében nem tanult biológiát.

Attól még, hogy egy szőrszálnak levágod a végét még nem fog a helyére 3 nőni.

Nem lesz több és nem lesz erősebb sem, csak mivel a borotvától egyenes a vége és nem vékonyodik mint egyébként növés közben, ezért durvább a tapintása.

De több nem lesz!

2010. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 éve borotválom, nem vettem észre, hogy több vagy erősebb lenne. Szerintem ez hülyeség, meg ha úgyis folyton borotválja valaki nem mindegy mennyi van rajta? Úgyis levágod :))
2010. dec. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Nekem például nagyon megerősödött a szőr, és gyorsabban is nő, viszont anyukámnak egyáltalán nem.
2010. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem lett erősebb.

Ez ugyan nem láb,de pl a barátom kb egy évig úhy hagyta meg az állán a szőrt,hogy volt benne egy kis szünet,amit mindíg leborotvált.Ott ahol anno borotválta nem nő olyan sűrűn mint máshol.

Nem azt mondom,hogy gyengül,de erősödni nem fog szerintem

2010. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tizennéhány éves korában megerősödik a szőr az ember lábán, akár borotválja, akár nem. Ez egy biológiai folyamat, nem lehet vele mit csinálni. Ellenben pl. a gyantázás hosszú távon tartósan ritkítja, ami ellensúlyozhatja a sűrűsödést. Ezért tűnhet úgy, hogy a gyantázástól nem erősödik meg, a borotválástól meg igen.
2010. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magától a borotvától nem, sőt, erősebb se lesz. :)
2010. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm mindenkinek

megnyugodtam :D

2010. dec. 5. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!