Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam mostanában sokat...

Kisfiam mostanában sokat ébred éjszaka, miért?

Figyelt kérdés
Beteg volt 3 napig,és azóta nem alszik rendesen,mindig ébred és általában sírva.Már zombi vagyok,férjem is kivan már nagyon :( A betegsége nem most volt,hanem 1 hónapja,és ennek ellenére még mindig felébred.Ilyenkor teát,vagy cicit kap,és utána alszik újra...Mit tegyek,hogy ne ébredjen?Vagy talán fejlődési ugrás?De ez nem tart eddig...7 hónapos elmúlt
2009. júl. 27. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy nem adsz cicit, teát, csak sima vizet. Állítólag így "leszoknak" az éjszakai bulikról! Kitartás!
2009. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Semmiképpen ne szoptasd,és ne vedd ki az ágyából,legfeljebb inni adj neki,és símogasd meg,de ne beszélj hozzá.Valószínű,hogy a betegsége alatt felvetted,és most is ezt szeretné.Vissza kell szoknia a rendes kerékvágásba.
2009. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen én is ezt szeretném mert már nagyon kivagyok :( De azért tartom magam :) Oké megpróbálom nem dajkálni,de ha sír akkor is hagyjam?Ilyenkor úgy szoktam,hogy felveszem,és ha megnyugszik leteszem,és tovább alszik,csak sajnos ez ritkán fordul elő.Köszi a gyors válaszokat!Jó éjt Nektek!
2009. júl. 27. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!