Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg vagy elégedve a C&A...

Meg vagy elégedve a C&A ruhákkal? Beváltottad a dm-es kupont?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 17:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nagyon jónak találom a c&a-s ruhákat,még a most 5 éves kisfiamnak kezdtem el ott vásárolni pár éve.

Mindent el tudtam rakni a kistesónak is.

Persze van olyan ruha,ami nyúlik,de a kabátok,nadrágok,mellények jó anyagból vannak.

Én is most váltottam be az egyik kupont,vettem a 8 hónapos kisfiamnak egy vastag orkános mellényt őszre,a másikból augusztusban overált veszek majd.

2009. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
De miért kérdezed? Te nem vagy megelégedve?
2009. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek, elég vegyes. Van egy-két ilyen ruhánk, úgy kaptuk kölcsön, így nem tudom, milyen árak vannak, és nem is vettem még C&A-s ruhát. Csak azért kérdeztem, mert az egyik kupon határideje július 31. Húgomat bíztam meg, hogy vásárolja le a fiamnak, de elképzelésem sincs, hogy milyen ruhára érné meg, bodynk rengeteg van:D
2009. júl. 29. 14:35
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a kupont drága ruhára szoktam leváltani, mert úgy féláron még meg is éri. Szerintem ilyenkor olcsót venni hülyeség. Ki kell használni, hogy a felét kell csak kifizetni.
2009. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A nemtudomén hányadik vagyok, aki bénázott:-)

Szerintem váltsátok be (persze nem tudom, most mekkorát hordtok), egy egy-két mérettel nagyobb hosszú ujjú bodyra. Az télen is, nyáron is kellhet, a rövidet csak nyáron tudod használni. Az én véleményem, ha éppen nem kell különösképp semmi, azért drága ruhát venni, csak, hogy kihasználd, szerintem fölösleges. Vegyetek olyat, amit szinte biztos, hogy használtok!

2009. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egy kis hosszúujjú felsőt vettek fiamnak, aranyos, és szerintem nagyon jó a minősége is!
2009. aug. 5. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!