Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg vagy elégedve a C&A...

Meg vagy elégedve a C&A ruhákkal? Beváltottad a dm-es kupont?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Meg vagyok elégedve. Viszont nagyon drágák, annyi pénzért egy zsák ruhát veszek a turiba és nem fogja megmondani senki, hogy onnan van, mert olyan jók. Beváltottam, hogy legyen egy pár igazán vagány rucija is, de még így is drága. És a turiba is ki lehet fogni igazi kis vagyány rucikat.
2009. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre válaszolva: igen, nagyon jó minőség. A méretezése egy kicsit nagyobb, mint más termék ugyanazon mérete, de így még tovább tart. 60C-on moshatóak - ez is előny. 100% pamutot veszek mindig. Egyszer váltottam be a kupont.
2009. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Honnan van ilyen kuponotok?
2009. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Szia!Mi is beváltottuk,de kis értékűre,pl.kendő.A másikon meg rövid nacit vettem, kettö együtt volt akciós és még abból lejött a fele.Igy megéri.

Utolsónak:A dm-ben kaptuk a baba-bonusz csomagban.

2009. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyet már beváltottam,egy még van.Muszáj volt oda mennünk,mert incifincikék voltunk és csak ott van 42es ruhácska.Nagyon jó minőség,de tényleg drága,mondjuk így féláron nem.
2009. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én egyébként meg vagyok elégedve. A kupont pedig véletlenül odaajándékoztam az egyik ismerősömnek, mivel a többi nem kellet, és csak otthon vettem észre, hogy a CundA-s kuponok is benne maradtak. Természetesen ezután már nem volt pofám visszakérni, így ezzel a lehetőséggel nem élek:-)))) Eddig egy kis kapit vettem neki, de sok ilyen ruhát örököltünk, és a sokadik gyerekről is jó minőségűek. De van így még egy-két márka...
2009. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mindkét kupont beváltottam, amúgy sosem vásárolok C&A-ban. Amiket vettem, tetszenek nagyon. Nem rossz minőség.

Az egyik válaszoló kérdezte, honnan van: a DM-es első bababónuszos kuponfüzetben két darab 50%-os C&A kupon.

2009. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én még csak az egyiket váltottam be, egy kisnadrágot vettem neki télre. 86-os méretben. remélem nem lesz nagy neki, mert az egyik válaszoló írta, hogy nagyobbak a ruhák, mint máshol az ugyanolyan méretűek.
2009. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a 17.35 östől kérdezném,hogy akciós ruhákra is érvényesek a kuponok?Mert mi most váltottuk be egy pesti C&A-ba de ott nemengedték,hogy leértékel terméket vegyünk belőle.azt mondták két kedvezmény egy ruhára nem jár.Te hogy csináltad?egyébként én két összefűzött nadrágot vettem és nagyon jó ára volt és nagyon jó a minősége.A másikből overátl vszek mert jók a C&A s overálok féláron meg bőven jó.Ja,és ha valakinek kellenek DM-s kuponok az irjon mert van nekem olyan amit én nem fogok levásárolni.
2009. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
utolsónak:két rövid naci volt együtt ,és odavittem a pénztárhoz,nem vaciláltak vele.Még nyár elején-Győr.Vagy lehet,hogy kifogtam az eladót.
2009. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!