Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babáknál normális a...

Tápszeres babáknál normális a "szorulás"?

Figyelt kérdés
Most 2 hónapos a kisfiam, és amióta csak 1féle tápszert kap, azóta 2 naponta kakil. Most meg tegnapelőtt kakilt utoljára, azóta semmi. Meddig várjak? És mit tegyek?
2008. máj. 13. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a kisfiam nagyon szorulásos volt a tápszertől, és vannak olyan tápszerek, amik még rátetőznek erre.

A gyógyszertárban kérdezd meg, mit lehet adni ilyen pici babának, mert én már nem emlékszem rá, 6 éve volt.

Vagy a gyerekorvos is megmondja.

2008. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélj a gyerekorvossal!!Ő tud segíteni, hogy melyik tápszer lesz jó a babádnak!Nekem volt, hogy 4 napig nem kakilt, bár ő kicsinek anyatejes volt és mikor elkezdtem adni a tápszert akkor volt mindennap kaki.Nálunk fordított a helyzet.
2008. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a baj. A védőnőm azt mondta másfél deci vizbe főzzek ki kamillát olyan sötétre, amilyenre tudom és tegyek bele egy mokkás kanál cukrot. Nálunk segített.
2008. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Voltam dokinál, és a védőnőnél, és az 1 deci kamillatea, 2 kávéskanál cukrot ajánlották. De mielőtt elkészült volna, már nem is volt rá szükség:)

2008. máj. 16. 09:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!