Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha a babám csak...

Mit tegyek ha a babám csak hason hajlandó aludni?

Figyelt kérdés
Próbáltam háton is, de akkor rögtön felébred és ordít. Hallottam, hogy így nagyobb a bölcsőhalál kockázata, és nagyon félek ettől.
2009. júl. 26. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam is csak hason hajlandó aludni 1 hetes kora óta. De az apja is meg én is, most akkor mit várjak el tőle. Mi beszereztünk egy légzésfigyelőt és ez megnyugtat. Amúgy szerintem a statisztikákról annyit, hogy amikor ezt megállapították szerintem nem vették figyelembe, hogy azóta van légzésfigyelő és azért kevesebb a bölcsőhalál, nem azért mert azt tanácsolják mindenkinek,hogy háton fektessék a babát. Na mindegy a tesz-vesz-en tizen egy-két ezrekért lehet már venni. Jó babázást és no para!!!!
2009. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a fiam 2hetes kora óta csak hason aludt éjjel is.és légzésfigyelőt csak 2hónapos korára vettem(addigra jött össze anyagilag)

semmi baja nem lett.Nem kell aggódni annyira nem eszik forrón a kását.Ha nincsenek olyan körülmények(koraszülött,száraz meleg-túlmelegedés) akkor nem kell annyira félteni.Nyugodtan aludjon csak a hasán,legfeljebb többször ránézel

2009. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kislányom koraszülött volt, van légzésfigyelőnk és 6 hetesen jöttünk rá hogy úgy el tud aludni.Nincs gond.4 hós anyuka
2009. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 2 honapos kislanyom.Eleinte elaludt a hatan majd oldalt es most mar csak hason alszik el.Nekunk is van legzesfigyelo.Szerintem nagyon jo!Sokkal nyugodtabb vagyok.Bar sokszor benezek ra nincs e a fejjel a matracba.Elofordult eleinte hogy nem tudta teljesen atforditani a kisfejet de nem volt gond segitettem neki.De csak parszor fordult tenleg elo es amugy is kapott 2 oldalrol levegot.Szerintem a bufinel is jobb hogy kijon neki nem kell visszanyelnie vagy nem nyel felre.Es en is igy nottem fel hason aludva es nem volt gond.Es a 80-as evek elejen szulettem.

En amugyis ugy vagyok vele hogy ha mar tud majd ide-oda fordulni ugyis fog es arra az oldalara fog fordulni ahol jo neki aludni akkor ugysem tudjuk megakadajozni hogy hogyan aludjon.

Jo babazast!

2009. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdettől hagytam néha hason aludni, főleg azért mert az első 2 hónapban velünk aludt az ágyban. Semmi gond nem volt. Minden rezdülésére felébredtem, így tudtam figyelni. Mostmár lassan 4 hónapos lesz, a szobájában alszik és nyugodtan rakom hasra. Persze ha előtte evett, akkor jó kibüfiztetem, mert az én babóm sokat bukik.
2009. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!