Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám azt hiszem a szeparác...

Kisbabám azt hiszem a szeparációs szorongás tüneteit produkálja. Hogy altassam ezután? Eddig bementünk és a felvesz letesz módszert alkalmaztuk, de amint kijövünk üvölt.

Figyelt kérdés
Nem szeretném hozzászoktatni, hogy karban aludjon el, vagyy hogy csak társaságban tudjon elaludni. Mit tegyek?
2009. júl. 26. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd sírni. Mi is ezt tettük nagyon rossz hallani, de 2-3 nap és megtanulja. Kitartás.
2009. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ebben az időszakban pont az a lényeg, hogy a bizalom kialakuljon benne, hogy az anyuka mindig ott van, ha kell, és nem az, hogy hagyjuk üvölteni azt a kis teremtményt, ezzel azt érjük el, hogy sírhatok én, úgysem jön értem senki!!! Nála az egy perc is örökkévalóságnak tűnik! szerintem próbáld azt, hogy ölbe veszed, nem egy percre, hanem többre, esetleg kiviszed egy negyedórára a szobájából, nálunk ez beválik! egyszer úgyis elalszik. Ha nem este 8-kor, akkor 9-kor. Nálunk most kezdődik 6 hónapos a kisfiúnk, és esti másfél óra az altatás... 3x4x bemegyek, de egyre csak nem akar a kiságyban lenni, így kihozom a nappaliba, meg sem nyikkan, ölemben van 15-20 percet, aztán kiságy és alszik mint a bunda!
2010. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!