Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett? Tegnap óta...

Mi történhetett? Tegnap óta hasmenés szerű széklete van 7 hetes kisbabámnak, híg, sárgás, büdi. De előbb teljesen spenót zöld volt!

Figyelt kérdés

Aggódom, mitől lehet?? Nem ettem semmi olyat, amit eddig nem.

Kérlek segítsetek!


2009. júl. 25. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos a meleg is rásegít, ilyenkor a bacik jobban terjednek. Vegyél Normaflort, és egy felet itass meg vele teával. Neki még elég egy fél egy nap. Ez segít helyreállítani a bélflórát. A zöldes kaki más téma, ilyenkor még előfordulhat, az én picimnek is volt, ezzel ne foglalkozz.
2009. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mielőtt bármit adnál neki, egyeztess az orvosotokkal.

Ha anyatejes, akkor ez még normális is lehet!

2009. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A gyerekorvos ajánlotta a Normaflore-t, adtam is neki. Többnyire anyatejes, igaz néha kap kiegészítésként egy kevés tápszert, de eddig semmi ilyet nem tapasztaltam. Mindig sok széklete volt, de nem ilyen, félek, nehogy hasmenés legyen és kiszáradjon.:( Valami vírusos cucc lehet....?
2009. júl. 25. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!