Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapos tápszeres kislányomn...

2 honapos tápszeres kislányomnak naponta 3szor van széklete van amikor zöld nyálkás büzös és van amikor sárga nyálkás és az is püzös van olyan amikor öszekeveredet széklete van, ez lehet hogy hasmenés?

Figyelt kérdés
2008. szept. 14. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyákos székletet mindenképp jelentsd a gyerekorvosnak, esetleg küldj be vizygálatra egy kakis pelust a kórházatokba. Biztos hogy nincs baj, szerintem csak sokat eszik a picike, a fiamnak is attól volt nyákos a széklete. Igaz, ő anyatejes, de voltunk kórházban hasonló problémákkal és ott azt mondták hogy anyatejes és tápos babáknál is előfordul az ilyesmi, ha túleszik magukat. Ne izgulj, de mindenképp beszélj erről gyerekorvossal.
2008. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nyálkás széklet semmi képpen nem jó én ugy tudom!!

Orvosnak szólj!! Üdv egy 4 hós baba anyucija

2008. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!