Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor adott a gyerekének...

Ki mikor adott a gyerekének krémtúrót, túrórúdit, joghurtot, sajtot, túrót? Hány hónapos volt? és melyik fajtát adtátok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
én 10 hónaposan adtam neki sima túrót, kefírt, natur joghurtot, most volt 11, már evett babajoghurtot (Nestlé). krémtúrót én sem szívesen ennék, mert tele van állományjavítóval meg ki tudja még mivel. túró rudit kap majd, de csokit nem akarok neki adni, úgyhogy majd meglátom.
2009. júl. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan 7 hónapos volt mikor először kapott joghurtot,aztán túrót gyümivel és keksszel.Mivel ezektől nem lett semmi baja,kapott sajtot is.Nemrég kóstolta meg a túró rudit,csoki nélkül.Nagyon szereti.Most 9 hónapos.

Joghurtból az Édesfehér Actíviát kapja.A sajt ált. Trappista,de volt hogy Eidami v. Emmentáli volt itthon.Jobb minőségűt adok,magyar gyártótól.

Krémtúrót még nem adtam és nem is szándékozom egyenlőre,max. ha én eszem megkóstolja,de ennyi.Baba/gyerekjoghutot,pudingot(Danonino) sem szándékozok adni,sokkal édesebbek mint a felnőteknek készültek.

2009. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat!
2009. júl. 26. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!