Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket vennétek meg, ajánlan...

Melyiket vennétek meg, ajánlanátok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Sajnos isofix-es kizárva, régi típusú autónk miatt :(


2009. júl. 24. 21:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem meg a linkekeket, de szakmabeli vagyok így adok pár tippet.

18 kg-ig a Concord Ultimax a legjobb biztonsági ülés, 18 kg felett pedig a Recaronak vannak a legbiztonságoabb ülései. Érdemes őket használtan megvenni/kizárólag balesetmenteset!!!/

2009. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk olyan van mint a 4. a babé comfort csak a 90 fokban kifordíthatós változata. Ennek a töréstesztje a legjobb ahogy utánnanéztünk mi is mielőtt megvettük. És ha megtehetitek akkor én ajánlom ezt, nagyon sokban mekönnyíti a be és ki vételt a babánál. De még a Römernek is jó a töréstesztje. Mi is a Brendonban vettük és szerintem se szabad erre sajnálni a pénzt, mert a baba biztonsága mindenekelőtt. Szóval mi nagyon szeretjük, kényelmes neki és elég jól dönthető is. Tettünk meg hosszabb utat és semmi gond nem volt. Először én is sajnáltam a kifordíthatós változatára ennyit adni, mert a simát néztük ki először csak utánna megmutatták ezt. De egyáltalán nem bánom, így kifordítom és úgy is ki tudom venni a gyereket hogy elaludt és beteszem az ágyába és alszik tovább, nem kell fel, mert könnyen kivehető belőle.
2009. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én mindenképp az elsőt venném meg.Már csal a magasíthatósága miatt is.a minősége is szuper!

Én már bánom hogy normált vettünk nem pedig magasítósat,mert a normáloknak a biztonsági öveik is rövidebbek, így a 3 éves lányomat már nem lehet becsatolni vele, pedig a leghosszabbra van állítva.Az állíthatóst akár 6 évig is használhatod, a simát max3.5, és nem a súlyhatár miatt hanem a mérete miatt!!Az elsőt vedd meg!

2009. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
25%
Bármelyiket is választod én nem a Brendon-ban venném meg, mert nagyon drága. Ugyanilyen ülések biztos máshol is vannak és sokkal olcsóbban. Én a járókával jártam így. Először itt akartam megvenni 40.ezer volt amit én akartam, kicsit keresgéltem a neten és megvettem 20.ezerért tök ugyanazt. Szerintem keresgélj egy kicsit még a neten, de mindegyik ülés nekem jónak tűnik.
2009. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem az lenne a lényeg, hogy hol, hanem, hogy melyiket. Amint tudok dönteni, hogy melyik legyen az, utánanézek, hogy hol olcsóbb.
2009. júl. 27. 11:04
 16/25 anonim ***** válasza:
51%
Sztem döntsd el egyedül, sokkal jobb tanácsot úgysem fogsz kapni.És azt is te döntöd el, hogy a tescoban vagy a brendonben vásárolsz.Ha megteheted miért ne?
2009. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Recaro van, nem olcsó de nagyon szuper kis szék, én is lefogadnám nagyban:))
2009. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
bármelyik jó, próbáld bele a babádat, h neki melyik a legkényelmesebb. bár ha vélemény kell, akkor recaro, v más huzattal stm. mi is ebben utazunk, és tényleg jó. de ezeket nem linkelted be, így kiddy/römer szerintem a legjobb a belinkeltek közül.
2009. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek közül a bébé confort tetszik a legjobban, de ha lehet, ajánlanám a giordani mythos-t is.
2009. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem végig, miket linkeltél be. De keress rá a neten a töréstesztekre, az ADAC szokott csinálni ilyet, azt hiszem a totalcar.hu-n fenn is szokott lenni.

Pont tegnap olvastam egy cikket az újságban, a legújabb teszten rengeteg ülés megbukott, amik pedig simán átmentek az EU-s szabványteszteken, volt olyan ülés pl. aminek az ülésrséze egyszerűen letörött a rögzített alj

ról, vagy volt, amiből az Isofix szakadt ki...

Volt olyan bukott ülés, amit majdnem 100 ezerért lehet itthon kapni.

2009. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!