Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket vennétek meg, ajánlan...

Melyiket vennétek meg, ajánlanátok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Sajnos isofix-es kizárva, régi típusú autónk miatt :(


2009. júl. 24. 21:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha a babát a 8 hónapot, vagy inkább 9 hónapot betöltötte, akkor bármelyik jó, bár igaz, hogy marha drágák. Én 10.000 Ft-ért vette a Tescoban és teljesen jó. De ha van rá pénzed, akkor azt vedd, amelyik a legjobban tetszik, mert mindegyik elfogadott.
2009. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Szerintem ne a brendonban nézegess inkább írd be keresőbe, hogy biztonsági gyerekülés, nagyon sok jót fog kidobni. Én most amilyet vennék annak a márkája Espiro, igaz nem ismerem, de sok jót hallottam róla. Amúgy ezek mind jók amiket belinkeltél, csak nagyon-nagyon drágák. 20-30.000 ft-ért már nagyon jó minőségűeket lehet venni.

2009. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%

Nem az a lényeg, hogy milyen jót hallasz egy gyerekülésről, hanem a német ADAC teszten milyen minősítést kapott!!!!!!

Neked meg gratulálok. Téged kellene egy 10 ezer forintos Tescós székbe berakni.

Szegény gyerek.

Az autósülésnek a lényege, ha baleset történik megvédje a gyereket. Egy 10 000 ft-os szék nem fogja!

2009. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Mi Concordot Ultimaxot vettünk.Nekünk is régi az autónk.Sokat megnéztünk, kipróbáltunk, kölcsönkértünk.Elolvastam a neten a törésteszteket.A Concord tűnt a megoldásnak.használtan( kifogástalan állapotban) 25.000 volt.

És nem bántam meg.

2009. júl. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mindegyik több mint megfelelő, nekem személy szerint az utolsó tetszett a legjobban vagy még a negyedik.
2009. júl. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
OFF: a "79%-ban hasznos válaszokat adó" egyénből már nagyon elegem van!! Megfigyeltem (Valószínű egy és ugyanazon személy -ezt a 79%-ból gondolom-, hogy mindenhol tapló módon válaszol. Hogy nem sül ki a szeme!!!...
2009. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk igaza van.Én se raknám a Szemem Fényét teszkógazdaságos tízezerforintos ülésbe.
2009. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Maxi cosira szavazok, nekünk az van szuper, vatera teszvesz, féláron kapsz!
2009. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy a Maxi Cosi tobi-nak nagyon rövid (a többhez képest) a lábtartó része. Igaz ez??
2009. júl. 25. 22:33
 10/25 A kérdező kommentje:

Ha lehetséges lenne ezek közül adnátok tippeket.

Nagyon várom a tapasztalatokat, véleményeket ezekről az ülésekről.

Melyik az amelyiket tényleg ki lehet használni kb. 18 kg-ig?

2009. júl. 27. 09:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!