Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazás csecsemővel külföldre,...

Utazás csecsemővel külföldre, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A mi picink fél éves lesz mikor hosszabb útra megyünk nyaralni, sokan lenéznek emiatt, hogy hogy lehetünk ilyen felelőtlenek. Autóval megyük Bulgáriába, de az utat többnap alatt tesszük meg, mert megállunk pihenni a picivel. Ott szállodában leszünk. Ez tényleg olyan nagy felelőtlenség? Én ismerem a picim, szereti az utazást, evvel biztos nem lesz gond, de van valami olyan ami miatt baj lehet?

Amúgy ez a fórum bizonytalanított el:

[link]



Ti hogy utaztok/utaztatok pici babával?


2009. júl. 24. 16:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

Ez a forum amit belinkeltél nem semmi!

Hülyeség!!!!!

10 hónapos a gyerekem 4 hónaposan voltunk először 1 hétvégét,nagyon élveztük mind a hárman,voltunk vele Londonba repcsivel.Most jöttünk haza Horvátból,és még megyünk nyár végén Németországba kocsival!Az utat jól bírja ,mert a szüleim 240km.re laknak ezért megyünk minden hónapba,szállodába szoktunk megszállni eddig semmi gond nem volt sem a gyerekkel sem a többi vendéggel!

Nem tudom miért gondolják sokan ha van gyereked ülj otthon vele!Mi nagy utazok vagyunk,és ha megtehetjük hát miért ne!Különben meg miért zárjam kalitkába a gyereket ha majd oviba megy akkor meg minden szart elkap!

Agyereknek az a jó ha minél több inger éri!

Tehát nyugodtan vágjatok neki,ismered a bébit tudod,hogy bírni fogja ha nem akkor megálltok!

Sok sikert,nagyon jó nyaralást!:)

2009. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
8%
ahogy elnézem,aki azt mondta nem menjetek,azt lepontozzák,bár más a vélemény,de hát így csak azt lehet mondani,hogy "persze,menjél nyugodtan.Minél messzebb,annál jobb:-)"
2009. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

Nyugodtan menjetek, gondolom biztosítást köttök....

H1n1ről meg már a itthon is majdnem mindennap felfedeznek újabb betegeket, sőt nem beszélve arról, hogy hány turista jön ide hazánkban...... tehát ez hülyeség emiatt nem menni.

Érezzétek jól magatokat!

2009. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
23%

Most lehet megköveznek de nem érdekel!!!

Én biztos nem mennék babával pláne de még egyedül sem!!

most van ez a vírus miért kéne direkt keresni a bajt pláne egy 6 hós babával akinek még nincs kifejlődve az immunrendszere!!

Elnézést de én nagyon féltem a kisfiamat,igy is pedig már 1 éves és talán már egész jó az immunrendszere!!De mégis!!

Üdv egy aggódó anyuka

2009. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
Mi Londonban elunk, nekunk az a nyaralas, amikor hazamegyunk a csaladhoz. Eloszor akkor mentunk, amikor a kisfiam 3 honapos volt, 2 napig tartott az ut kcsival, kibirta a gyerek es mi is. Most 14 honapos a fiam, megint megyunk haza kocsival, remelem, jol fogja birni. Itt is van H1N1 virus Angliaban, de mi sem kaptuk el es bizom menne, hogy ha hazamegyunk Magyarorszagra, akkor sem kapjuk el. Szerintem menjetek, vigyetek a babat, jo nyaralast kivanok!
2009. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%

OFF: Olvassatok már utána ennek a h1n1-nek. A megbetegedési aránya kisebb mint a téli influenzának a halálozásról nem is beszélve. Teljesen ugyan olyan, mint a téli. Ha beteg vagy menj orvoshoz és meggyógyulsz, úgy mint télen. És majd akinek télen lesz 6-8 hónapos a babája az a téli influ miatt nem fog kimenni se az utcára? A gyereke se fog levegőzni? Ez tipikusan Ne mássz fára mert elüt a villamos. Nem kell felfújni. Amugy akik félnek itthon sem nyaralnak/strandolnak? Itthon is van már a "halálos kórból".

Amúgy menj csak nyugodtan. Nekem kb a jövő nyáron lesz fél éves a babám és mi is menni fogunk amerre a kedvünk járja. Nézz utána a környéken a gyerek/csecsemő kórháznak ha valami lenne, de sztem nem lesz.

2009. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%

Aki nem utazik a H1N1 miatt:

[link]

2009. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Te ismered a babád, te tudod mennyit bír, ez alapján dönts!

Az én fickóm utál a kocsiban lenni, így biztos nem indulnék útnak neki, de van olyan baba a környezetünkben, aki abszolút alkalmasnak tűnik egy ilyen útra.


A lényeg: te tudod, te érzed, ahogy jónak látod!!!

2009. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki válaszolt, sokat segített abban, hogy eldöntsem megyünk és kész, csak olyan rossz hogy a családunknak ennyire nem tetszik az ötlet, de hiába mi 3-an már egy új család vagyunk. köszi mégegszer, szép nyarat mindenkinek!
2009. júl. 28. 22:40
 20/21 anonim ***** válasza:
54%

Ne foglalkozz senkivel, mindenki (még család is sajnos) csak amás dolgával foglalkozik, ez valami "magyar népszokás" szerintem.

Menjetek nyaraljatok egy jót!

első

2009. júl. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!