Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vizet adtok a babának...

Milyen vizet adtok a babának és hol tároljátok?

Figyelt kérdés

Szentkirályit adok neki, néhány kortyot iszik csak. Meddig lehet adni, ha felbontod és nem rakod hűtőbe? Ha mentek valahová hogyan oldjátok meg.

Mennyi egyátalán egy felbontott víz szavatossági ideje? Mert ugye 40 fokban gyorsan megposhad és elszaporodnak a bacik benne. Vagy ez nem baj?

Nem vagyok egy bacimentes-környezet párti anyuka, szóval ez nem vlm ilyen hiszti. De ezen már agyalok, mióta ilyen melegek vannak.


2009. júl. 24. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem 24 óra ,felbontás után-hütőben tárolva.Én termoszban viszem,amíg nem vagyunk hütő közelben.Én álltalában forralt vízet használok,vagy kis üveges vizet,azt akkor bontom amikor kell,és nem is marad sok!
2009. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én forralt vizet adok,az egy kancsóban van,és nem a hűtőben.Reggel és este újat forralok,ha valami közbejön,akkor én is a szentkirályit adom.De én is azt iszom,igy nem poshad meg sosem.
2009. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És aki a hűtőben tartja, az mikrózza?
2009. júl. 24. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

forralt csapvizet.

ha megyünk valahova, akkor egy pici hűtőtáskában a cumisüvegben viszem.

2009. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!első vagyok.Persze,mikrozom ha hideg.Ha forralt vizet adok neki,nekem is kancsóban va,de ebben a hülye melegben azért napközben is forralok rajta,mert azért megpossad.
2009. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
óbudai gyémánt babavizet adok neki.vagyis ezzel hígítom a nestle gyümölcslevet.a hígított(1L)vizet ha nagyon meleg van berakom a hűtőbe(ajtóba,így nem lesz nagyon hideg),és mikor látom,hogy fogy a poharából,akkor előveszem egy kicsit melegedni.Én nem vettem észre rajta hogy megposhadna a víz az üvegben.de max másfél nap alatt elfogy.
2009. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!