Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit érdemes venni inkább?...

Mit érdemes venni inkább? Kengurut, vagy kendőt? Melyiket lehet tovább használni?

Figyelt kérdés
2,5 hós a lányom és nem bírja a babakocsit, mert nem tud nézelődni, ha ölben cipelem, minden oké, viszont elég fárasztó a kezemnek.
2009. júl. 24. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Bírja majd, ha már tud ülni.Kengurut négy hónapos kortól szabad, kifelé csak hat hónapos kortól egészséges.Akkor inkább kendő.Mi mindent végigpróbáltunk már.A babaerszény vált be.
2009. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


10 éves nagy fiammal kenguruztunk, kb kétszer... utáltam, vágott, nehéz volt összecsatolni, főleg ha egyedül voltam stb... Persze ma már sokkal modernebb kenguruk is vannak, babakocsi árban! :)


2 éves fiammal kaptam kölcsön egy kendőt, valami fantasztikus volt. A mai napig belevágom a csípőmre kötöm és kész, ha nem akarok babkocsival menni valahová. nekem nagyon bevált. Könnyű megtanulni a kötéseket is én legtöbbet a youtube-ról vettem. Egy mátrai kirándulást is végig csináltunk kendőben tavasszal, lefelé jövet elaludt a gyerek egyszerűen ráhúztam a kendőt a fejére, nem kellett tartani sem! :)


Szülésznő/Védőnő

2009. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

én a kendőtől idegenkedek, ezért a kengurura szavazok

de inkább szoktasd a babakocsiba, mert nem fogod tudni állandóan cipelni.

2009. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Már rengeteg fajta közül lehet választani ha hordozóeszközről van szó.

Nekem kétfajta kendő van és egy kengurut is kaptunk. Nekem nagyon kényelmetlen a kenguru, hosszabb távra a szőtt kendőt kötöm fel, elég sokáig lehet használni.

Itthonra, vagy ha csak elszaladok valahová, akkor a két pamutkarikából állót használom.

2009. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

az a baj a babakocsival, h szépen el van benne, mikor álmos, mert akkor elalszik, de ha nem álmos, nézegetni akar, és ordít, mert nem lát ki, így kiveszem és cipelem, de elég megterhelő. viszont azt meg nem szeretném, h végigordítsa a sétákat.

2009. júl. 24. 11:49
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mint az első hozzászólásban írtam, majd, ha ültethető lesz és a babakocsit beállíthatod ülő pozícióba és kilát, élvezni fogja.
2009. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Kengurut, újszülött kortól használható, akkor befelé néz abab, későgbb ha nagyobb, akkor kifelé.

Nekünk ilyen van, bevált:

[link]

6 ezer forint volt, 4 hónapja, egy kendő is majdemm annyi, azt hiszem.

2009. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Az az egy baj ezzel, hogy 40 fok van. Ha kenguruban vagy kendőben viszed sétálni, akkor meg azért fog üvölteni, mert melege lesz összebújva. :-( De hogy a kérdésre is válaszoljak: ha ügyes vagy és meg tudod kötni rendesen a kendőt, akkor az jobb lehet. De ha olyan béna vagy, mint én, akkor inkább a kengurut javaslom. 3 hós kortól szinte mindegyiket lehet használni, sőt van olyan is, amit újszülött kortól.
2009. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
mi is ezt a chicco kengurút használjuk, nekünk nagyon bevált. bár a babakocsit is megszerette már. de ha villamossal mennék pár megállót nem szeretek babakocsival szenvedni, kengurú fel, szabad a kezem és elalszik a gyerek rögtön. a kendőtől én féltem, mert kötözni , magamra csomózni.... ááá. azért mégiscsak jobbak ezek a kengurúk, sőt ebben a chiccoban van merevítő a hátához.
2009. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ilyen melegben hajnalban, ill kora reggel sétálunk:)
2009. júl. 24. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!