Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert lehet adni...

Milyen tápszert lehet adni 7hetes babának? Csak amit a doki ir fel?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha az orvos írja fel, de recept nélkül lehet venni patikában(úgy tudom csakis ott) a legkissebbeknek való tápszert. Elég borsos ára van recept nélkül.
2009. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz feliratom
2009. júl. 23. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen 1-es tápszert megpróbálhatsz érdemes HA-t venni de tényleg drága recept nélkül. 2600Ft körül van ha csak úgy veszed, egyébként meg 1900 a HA, a sima pedig 900Ft kb és recept nélkül 1800kb.
2009. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És mennyi időre elég 1 dobozzal?
2009. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt mindenképp az orvossal kell megbeszélni!


(ne szégyelld, hogy pótlás kell, a doki is tudja, hogy hogy megy ez sajnos )

2009. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam 2 hetes korától kap tápit. Akkor a Milupa Milumil HA Startot kapta. A HA-s tápszerek az allergiára hajlamos babáknak vannak, de ha nem is hajlamos, akkor is általában ezt írják ki. Mi sem vagyunk hajlamosan, így kértem másikat, most a sima Miupa Milumil 1-es eszi. Ífy a Ha recept nélkül nálunk 2790, receptre pedig 2089 ft. Egy hétig volt elég 1 boboz, gondolhatod..

Ez a sima recept nélkül 1899, receptre 899. És ugyan olyan jó! Amúgy van nagyon olcsó tápi is, ami recept nélkül 1389, recepre 609 nálunk a Mildibé 1-es. De ezeken kívül is sok van! A boltokban én még nem láttam 6 hós alatti tápszereket!

Ha kell tápszer a babádnak, előtte érdemes az orvossal beszélni, hogy mit ajánl! Ha most a tudta nélkül veszel, akkor is legközelebb mindenképp szólni kell neki!

2009. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!