Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más ezt hogy oldja meg? 10...

Más ezt hogy oldja meg? 10 hós babámnál lecseréltük a hordozót rendes gyerekülésre ami 9 hós kortol van 36 kg-ig.

Figyelt kérdés
Ugyanugy kötöttük be mint a hordozót, de amikor elalszik benne utközben mindig tartanom kell a kis fejét, mert különben leesik. És holnap hosszu utra megyunk.
2009. júl. 23. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Kispárna.
2009. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a kispáránt meg hogy tegyem oda? Hisz ül benne a baba. Ezt nem értem.
2009. júl. 23. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. Az ülésünkben volt egy ilyen szűkítő izé, na, azt kivettük, és azóta oda tudja hajtani a kis fejét az ülés széléhez. Nem tudom, a tiétek milyen. Ez Pierre Cardin.
2009. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. vok

Valami széle biztos van az ülésnek!

Valahogy, az álla alá valamilyen módon, hogy tartsa a gyerek fejét biztos lehet rakni kispárnát!!

De persze minden ülés más.

2009. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A miénk menet közben dönthető és a szkítőnek támasztja a fejét. A tiéteket nem lehet dönteni?
2009. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Döntve van,de még igy is olyan egyenes.Lelóg neki teljesen a feje.Oldalra dönti,de aztán leesik. Hogy van az ülés? mert ha ugy ül mint mi,előre nézve akkor meg nem lehet ugye dönteni. nektek is forditva van?
2009. júl. 23. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Menetiránynak áll, és döntve, pont emiatt fordítottam meg. Én sokat viszem egyedül, nem volt szabad kezem fogni. Nyugodtan fordítsd meg, tuti, h úgy is dönthető!
2009. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, majd figyeld meg, mennyire fog neki tetszeni, mert úgy ki fog látni! Majd meg zabáltam, másfél órás utat végig bírta, nézelődött, dumált az autóknak, gyalogosoknak:D
2009. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!