Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapja szültem, de még...

8 hónapja szültem, de még mindig csomókban hullik a hajam. Akármerre nézek, mindenfele az elhullott hajszálakat látom, a babám körül is. Mit csináljak hogy ne hulljon ennyire?

Figyelt kérdés
Minden reggel kifésülöm a kihullott hajszálakat a fürdőben, mégis mindenfelé az van. Mindenhonnan ezt szedegetem, a babámról is, már az idegbaj kerülget. Ti mit csináltok, hogy ne legyen mindenfelé? Takarítva mindennap van, mégis... Adjatok tanácsot :(
2009. júl. 23. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, már nem olyan vészes, de én már másfél évnél járok. Reggel kifésülöm és copfba kötöm, felhajtva. Így sem tökéletes, de egész jó.
2009. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, nekem is hagyon hullik, ráadásul még hosszú is a hajam (hátam közepéig ér). Az egész lakás, bútorok, ágynemű, kád, mosdó, gyerekágy, járóka... mind tele van vele. Én is egész nap szedegetem, nem győzök porszívózni, de már az sem bírja szuflával...
2009. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem vagyok ezzel egyedül. Nekem is hosszú hajam van. Szerintetek nem nyeli le a baba? Félek hogy baja lesz tőle!
2009. júl. 23. 20:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Pár hónapig szedj kismama vitamint. Segít a szülés utáni vitaminhiányon.
2009. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! A hugomnak is hullott a haja szoptatás alatt, miután abbahagyta a terhes vitaminok szedését. Azokat a szoptatás alatt is kell szedni (sokan abbahagyják), mert különben a kicsi a te szervezetedből vonja el a vitaminokat. Cinket meg szedhetsz nyugodtan pl. Walmarktnak van kalcium-magnézium-cink vitminja, az több mindenre jó: "az egészséges fogakért, a stressz ellen, a szép hajért és körömért". Vagy egyél oly ételeket, amik több cinket tartlamaznak: a húsok, a belsőségek , a szárazhüvelyesek, a teljes kiőrlésű gabonafélék (ceréliák), zöld levelű főzelékfélék.
2009. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szoptatás abbahygásával elmarad a hajhullás és szépen visszanő!
2009. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En csak 2 honapig szoptattam, a babam most 6 hos de meg nagyon hull a hajam:(
2009. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már 4 hónapja nem szoptatok :(
2009. júl. 23. 21:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt én is szeretném tudni! :/

Én szedek terhesvitamint és mégis iszonyatosan hullik és már nekem is elegem van belőle! Soha nem értettem miért vágatják le a hajukat a kismamák...már értem, talán ez a megoldás. Néha én is erősen elgondolkozok rajta. Az mindennek a teteje, hogy a babám kakijában is mindig ott vigyorog a fekete hajszálam pedig felfogom. Még a végén vakbélgyulladást kap a hülye hajamtól. 5 hósak vagyunk.

2009. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!