Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hosszú, sűrű hajú kisfiúk...

Hosszú, sűrű hajú kisfiúk anyukái! Mikor vágattátok le először a baba haját?

Figyelt kérdés

7 hónapos a kisfiam, nagy hajjal született, most már copfokat is tudnék neki készíteni, sokan kérdezik, hogy miért nem vágatom le.

Én még nem szeretném...Jól gondolom? Én olyan büszke vagyok a hajára;))


2009. júl. 23. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az én babámnak vékonyszálú a haja, amikor elöl kezdett a szemébe lógni, azt hiszem pont 10 hónapos volt akkor lenyírtam géppel a haját. Azóta még egyszer megcsináltam neki, hogy sűrűsödjön.

A nagyfiamnak is én csinálom.

Érdemes egy hajnyírót beszerezni. :)


Most lesz 13 hónapos

2009. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én fiam is nagy hajjal született,aztán váltott,és megnőtt a csodaszép vörös haja.ahogy bejöttek ezek a nagy melegek,egyre jobban izzadt tőle,így tegnap előtt lenyírtuk neki hajnyíróval.alig 9hónapos
2009. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy belekontárkodok, de szeretném megkérdezni, nem ijed meg a babátok a berregéstől?
2009. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én hajnyíróval vágtam le neki kb. 3 hónapos volt akkor. Hatalmas haja volt kénytelen voltam. A család kiakadt hogy miért nem ollót használtam, de az sokkal balesetveszélyesebb lett volna. Simán tűrte, és nagyon jól állt neki a rövidebb frizura. 7 hónapos baba anyukája
2009. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az enyém egy éves lesz, göndör, szőke tincsekkel, ha megizzad, olyan csigák vannak neki, én nem vágom le, gyönyörű, mint egy kis hajas baba:)
2009. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Húú,mi is éppen így vagyunk...:) Én néha elcsattolgatom neki :) ,persze csak itthon és kicsit feltúrkálom a hajacskáját,hogy levegőzzön a fejbőre.Őszintén bevallom,sajnálnám levágatni,olyan kis huncut a fürtjeivel,látom Te is így gondolod a saját hajasbabádról!Pluszban örülök,hogy kisfiam nem az én 3 szál hajamat örökölte :D

Na,most komolyan...

Amíg nem zavarja őket (márpedig lenne jele,ha igen) szerintem nem kell piszkálni.

2009. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4 hós volt mikor lenyírtam a haját, karácsony előtt. Nem akartam, hogy olyan bozontos legyen neki pont az ünnepre. Most 11 hós és már 4x volt nyírva. Először én nyírtam, de utánna már fodrász.
2009. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

22.05-ös vagyok.

Azt hogy érted, h elcsattogtatod? Olyat már csináltam, h a fülénél körbevágtam, csak hogy ne lógjon bele.:)

2009. júl. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaj, bocs, csatolgatod:) Hajcsattal? Én csak túrni szoktam neki, mert olyan édes, naponta több százszor is simogatom:)
2009. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hahó,igen hajcsattal :) Olyan így,mint egy kislány,de nem baj :D mert mindig csajnak gondolják!
2009. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!