Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hetes picinek mennyit kellene...

4hetes picinek mennyit kellene ébren lennie és aludnia egy nap?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár napban a gyerekem pörög, ma hat órán át fent volt, amiből 4 csak a nyüglődéssel ment el.

Cicizni sem akart nagyon- eddig ha nem tudott aludni ciczett, és pillanatok alatt úgy elaludt, hogy bombatámadást is átaludt volna, most ezt sem igényelte, sőt, ha picit elpilledt, és letettem volna, máris ébredt-, ha letettem azért sírt, aludni nem aludt csak a karomban, de max 2-5percet. Ha fekve szopizitt, és elaludt, akkor abban a pillanatban keservesen sírt (mint akit elhagytak, és senki nem néz rá napok óta), ahogy megmozdultam egy picit is -velünk alszik, megszokta a mocorgást- és vagy 30percig az alvás közelében sem voltunk, csak sirdogált, nyüglődött.

És így én is kezdem magam mosott sz*rnak érezni, mert alig van lehetőségem aludni, nappal nem alszik, éjjel a pocakja fájdogál.


2009. júl. 23. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!

valószínű, h a pocija miatt nyűglődik. na meg gondolom ott is dög meleg van... az én babám 2,5 hós hasfájós, és ma egész nap nyűgös, alig alszik...

adsz valamit pocifájásra?

próbáld úgy fogni, h az alkarodra fekteted, úgy h a hasa a tenyeredben legyen, így tud rugdalózni, és ki tudja magát pukizni, és persze kényelmes is. éjszaka én a mellkasomon altatom a picit, mert így melegítem a hasát:) kitartás!

2009. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!