Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan nap hogy ne hisztizz...

Van olyan nap hogy ne hisztizzen, vagy sirjon 12honapos kor koruli babatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs. De ez ilyen kor szerintem. :) Ha valami nem úgy alakul, ahogy szeretné, akkor szó szerint visít. :) Én ilyenkor azt csinálom, hogy nem szólok hozzá, nem csitítgatom, mert azzal csak rosszabb. Előbb-utóbb abbahagyja. Most kb. fél órája is volt egy 10-15 perces sírás. Már abbahagyta és mintha mi se történt volna, játszik a pelusával. :) 14 hós kislány anyukája.
2009. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj de megnyugodtam,mar az hittem csak az en kis manom ilyen hiszteria.Tegnap is ma is...mindig.Igen ha nem ugy tortenik vmi ahogy gondolja,visiiiiit,ordit hisztizik...Kicsit kemeny idoszak
2009. júl. 23. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 éves, nemrég vettem észre, hogy egyre akaratosabb és ha valami nem úgy van, ahogy szeretné, akkor jön a hiszti. Szerencsére még csak pár percig tart és elég könnyen el lehet terelni a figyelmét, ha valami új, érdekes dolgot mutatok neki.
2009. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de lesz ez még rosszabb is(dackorszak)...az én 14 hós fiam is behisztizik napjában 2-3 alkalommal,aztán úgy csinál,mintha mi sem történt volna.2 gyerekes anyuka
2009. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Haat az nemjo :) De hat gondoltam hogy nemfog az egyik naprol a masikra elmulni(sajna).Koszi a valaszokat
2009. júl. 23. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem még " csak" 9 hós a babám, de már most ilyen.:)

Ezek szerint egy jó darabig ilyen lesz:S

2009. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy örülnöd kellene, mert így hamar letudod a hisztis korszakot... NAgyobbik lányom 2 éves koráig olyan volt mint egy angyal, max 2-3 perces hisztik voltak. Aztán 2 éves kora után bepótolta az elmaradt hisztiket, 3 évesen már volt, hogy szó szerint haza kellett vonszolnunk egy bevásárlóközpontból mert nem kapta meg amit akart és 600 decibellel ordított. Most 5 éves lesz és már igazi nő, csapkorja az ajtókat, kiabál ha baja van. De a 3 éves korához képest csökkentek a hisztik. Kisebbik lányom most 1 éves és még sose hisztizett, de a nagyobbikból kiindulva ez nem nyugtat meg 100%-ban.
2010. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!