Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem korai még, hogy hisztizzen?

Nem korai még, hogy hisztizzen?

Figyelt kérdés

Lányom 13 hónapos,egy hete csak én kellek neki,pedig eddig nagyon nyitott volt mindenki felé!Nyomomban van állandóan-persze nekem ez nem teher,csak furcsállom,mert eddig magában is jól elvolt!

Ha valamit nem kap meg,vagy nem engedem meg,mert esetleg veszélyes és többszöri rászólás után is csinálja,akkor elviszem onnan,mindig iszonyú hiszti a vége!Leborul a földre,krokodilkönnyek potyognak!

Ilyenkor türelmesen,halk hangon magyarázom el neki,hogy miért NEM!Odabújik ugyan,de sokáig sír!

Talán most jött nála elő a szeparációs szorongás?

És a hiszti nem korai még?Nem olyan másfél-2 éves kor körül "jelentkezik"?

Segítenétek?Ti hogy kezelitek?

Köszi minden választ!


2010. máj. 23. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Hisztihez egyáltalán nem korai... :) Nekem 10 hónaposan olyan hisztit le tud vágni a lánykám,ha nem az van amit ő akar,hogy csak lesek. :)

Egyébként ami 2 éves kor körül jelentkezik az a dackorszak...

2010. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljsen normális reakció, mert nem érte el amit akart ellenállásba ütközött a véleményetek és ezért csinálja, ezeket idővel megtanulja. Szerintem minden gyerek átseik ezeken és ezekből fog tanulni. Vagyis igazából szerintem a szülői reakciókból. Szerintem te jól csináltad, igy is kell elmondani hogy miért nem és nem engedni abból már bármilyen krokodilkönnyeket is hullajt mert ha engedsz akkor a következőnél megint eljátsza mert rájön hogy hatásos volt. Nem kell túl szigorúnak lenni csak következetesnek.
2010. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem korai. Üdv. a klubban.... 15 hónapos rafkós, de imádnivaló boszi anyukája. :-))
2010. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú,oké,akkor kiböjtöljük ezt az időszakot!:-)
2010. máj. 24. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!