Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet a babámnak ilyen...

Mitől lehet a babámnak ilyen erős pisi szaga?

Figyelt kérdés
Tisztába tétel után egy órával már szinte zavaró pisiszaga van. Huggiest és Liberót használunk,ezért nem hinném hogy a pelenka.Mikor egy szál bodyban van akkor lehet jobban érezni(persze hisz akkor szabadon van alul) de rugiban is lehet érezni.
2009. júl. 23. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Én a múlt héten kérdeztem ugyanezt, és megtaláltuk a megoldást.

Kevés folyadékot iszik a babád. Azóta mindig itatom, folyamatosan, főleg hogy ilyen meleg van. Megszűnt az erős pisiszaga. Tényleg nagyon zavaró! :(

2009. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2009. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Hidd el, hogy a pelenkától van. Amióta Huggiest használunk, nálunk is ez van, de csak ezt és a lila Tescosat bírja a popsija. Még a body-jai is pisiszagúak. A Tescosnál nincs ilyen problémánk, viszont abból kiszökik a kaksi. Úgyhogy valamit valamiért alapon marad a pisiszag és a Huggies.
2009. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Én a fiam születésétől kezdve Huggiest használok (14 hós), és nem volt pisi szaga soha. Szerintem is próbálj meg több folyadékot itatni a babáddal.

Sok sikert!

2009. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

kedves első nagyon köszönöm,de a babám 3-4 4l teát megiszik egy nap és 4,5 kiló sztem ez elég.Vagy nem?

Pelenkásnak: megpróbálok váltani hátha....

2009. júl. 23. 16:18
 6/13 anonim ***** válasza:
4liter teát megiszik egy nap???
2009. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Kizárt, hogy a pelustól lenne! Nevetséges :) Beáztatták pisibe? Vagy akkor miért? Nincs rá értelmes magyarázat.

4-5 litert iszik? Szegény gyermek. 4,5 kiló? Nem írtad, hogy hány hónapos?

Tuti, hogy az ivással van a probléma, nálunk is volt ilyen, de azóta megszűnt.

2009. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
3-4 liter. Bocsi, az is rengeteg, bármekkora a babád.
2009. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem liter... dl :) Bocsánat :)
2009. júl. 23. 16:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Keves folyadek, ebben a melegben kinald tobbel. Majd akor meglatod, hogy ez volt-e az ok. Szerintem igen...
2009. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!