Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 6 hós babája is csinálja ezt?

Más 6 hós babája is csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Úgy csinál a babám, mint aki fejen akar állni. Leteszi a buksiját és a lábain megtámaszkodva nyomja fel a popóját az ég felé. Ezt akkor is csinálja amikor leteszem aludni (hason alszik). Az első dolga ez, hogy fejen akar állni! :) Más babája is csinálj ilyent? Ti ilyenkor mit tesztek?
2009. júl. 23. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem mind a három gyermekem csinálta, a kicsi még most is, Ő 9 hónapos. Nem csináltam semmit. Szerinted kellet volna? Szerintem ez a mozgásfejlődés rész, szóval ne aggódj, lehet, hogy most nehezebben alszik el emiatt, de elalszik azért.
2009. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csinálta, amikor a négykézlábra állást tanulta, próbálgatta.
2009. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az elalvási problémánál gondoltam, hogy esetleg kellene valamit tenni! Alapjában véve nem zavar, persze, csinálja csak! Nagyon édes ilyenkor!! :))
2009. júl. 23. 13:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia.pontosan ezt csinálja.Én ugy gondolom,hogy próbálgatják magukat.enyém már kúszik, és mászni próbálkozik,de egyenlőre ez jön ki belőle.nagyon édesek.jókat nevetek rajta.elalváskor is csinálja,de ez természetes,mert ha már tud álni,akkor állndóan álni akar majd.
2009. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapos de már egy hete ezt csinálja és aludni sem hagyja.ráadásúl még négykézláb hintázik is és becsukott szemmel csinálja addig amíg fel nem kel éjszaka is.reméllem elfogja hagyni hamarosan ,mert a hasra fordulással is ezt csinálta egy pár napig utánna megszokta nem zavarta az alvásban.azóta hason alszik. ma hajnalba be raktam a babahordozóba mert a abba nem forog és 2 órát aludt benne csak abban hajlandó elaludni.most a babakocsiba alszik abban sem tud forogni.
2009. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, még annyit, hogy az a gond, hogy ha leteszem aludni, mert fáradt, elkezdi ezt a fejen állást, és addig csinálja míg teljesen fel nem ébred, pörög, forog, dumál és utána már nem alszik el! Ezért lehet hogy rosszul teszem, de ki szoktam venni a kiságyából, elringatom és úgy teszem be az ágyába, ha már teljesen elaludt.... Ezért kérdeztem, hogy ti mit tennétek? :)
2009. júl. 23. 13:54
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, a csukott szemmel hintázást nekem is csinálja álmában, meg addig forgolódik míg fel nem ébred... Hát nem sokat alszunk éjjel, van amikor óránként fent van... :(
2009. júl. 23. 13:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nálunk is csak az vált be, hogy kicsit elringattam és mikor már félálomban volt, akkor tettem a kiságyba. Amikor már rendesen tudott mászni abbamaradt ez a "fejenállás" és rendeződött az alvás is, szóval szerintem csak a mozgás fejlődés miatt van a nehezebb elalvás.
2009. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13:53-as vagyok.szintén ez a baj hogy óránként kel,már hulla fáradt vagyok.
2009. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
13.51-es vagyok.én nem szoktam kivenni az ágyból.amikor fejen áll,vagy ki szoktam vissza nyujtani a lábát,picit ringatom a popóját,ez általába be szokott jönni.De olyan is volt már,hogy fejenállásból oldalrabillent,és ugy elaludt.még sose vettem ki ilyenkor,mert attól félek,hogy hozzászokik.Sosem kelett kézben ringatnom,nem most szeretném elkezdeni.
2009. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!