Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek beteg a babája? Ha igen, hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

A hugom babája 6 hónapos, 2 lyuk van a szívén, így született. Pár naposan derült ki a gond, kezelték minden félével, majd 3 hetes volt, amikor hazaengedték Azóta folyamatosan gyógyszereket kap, havonta vérvétel és UH.

Nehéz volt feldolgozni az egész családnak a betegséget, de amikor azt látjuk, hogy a baba szépen szopik, fejlődik, mozog, érdeklődik, el is felejtjük a betegségét. Látszólag semmi jele a betegségnek, sőt, szerencsére a lyuk a szívén kisebbedett, de a műtétet sajnos nem lehet elkerülni.

Szerintem kell egy segítő család, szeretet, s elfogadás, hogy a baba beteg. Nekem különösen nehéz volt feldolgozni, mert az én kisfiam 3 héttel korábban született a hugom babájánál, így számomra szinte olyan a babája, mint a sajátom.

Mi pozitív gondolkodással, nagy reménnyel állunk a jövő elé, s reméljük, hogy a műtét után elhagyhatja a sok gyógyszert.

2009. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, biztos igy lesz. Mielőbbi és teljes gyógyulást kivánok neki!

Én olyan betegségre gondolok, ami még ma nem gyógyitható csak javitható. Én nem tudom feldolgozni, egész nap a sirás fojtogat. Első babánk, és nagyon-nagyon rossz.

2009. júl. 23. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Szia!


Nálunk nincs baj...

Nálatok beteg a pici?

2009. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Első vagyok!

Mi a betegsége? Ha leírod, akkor talán könnyebben segíthetünk túltenni magad!

Én azt gondolom, ha egy betegséget kezelni, az állapotot javítani lehet, az már jó. Bár így látatlanban elég nehéz mondani jó szót!

2009. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most inkább nem részletezném, mert felkavar. DE köszönöm a szándékot a jó szóra!!!!
2009. júl. 23. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 és fél éves és most kaptuk a diagnózist hogy középsúlyos értelmi fogyatékos!Hát én sem tudom hogy hogyan dolgozzam fel!Úgy érzem hogy meghaltam belülről!Ez olyan mint amikor tényleg meghal valaki!
2010. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4,5 hónapos a kisfiam, vak. Nagyon nehéz elfogadni:'( Jól írta az egyik válaszadó: segítőkész, elfogadó család nagyon fontos! Mindenki nehezen emészti meg, hogy a kisfiam vak, de nagyon-nagyon szereti mindenki a családból, teljesen elfogadták. A gyerkőcnek is könnyebb lesz elfogadni a helyzetét, ha szeretet, elfogadás veszi körül! Az én kisfiam koraszülött volt, később levált mindkét szeméről a retina, nem tudnak segíteni rajta:'( Remélem, hogy javulni fog az állapota a babádnak! Minden jót kívánok! Eszti
2010. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!