Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az én kisfiam most7 honapos,...

Az én kisfiam most7 honapos, és 9,5kg,75 cm. (3,65kg val, és 55cm vel szül) Mindenki azt mondja mekkora baba. Tápszeres, már 4honapos kora ota eszik fözit meg gyümit. Most egy nap 3 szor kap tápot, napközbe fözi, gyümi. De van is étvágya. Ez igy jo?

Figyelt kérdés
Még nem kúszik, foga sincs.Nem baj hogy ekkora nagy, később nem lesz kövér?
2009. júl. 23. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Szintén zenész? :) Nekem a lányom 7 hónapos szintén, 9,5 kg, és 71 cm. (3320-al és 52 cm-rel született). Van már két foga, és sokat mocorog, tolat, négykézlábazik, és kapaszkodva próbál felállni.


Az utolsó egy hónapban (godnolom a mozgás miatt) már "csak" 200 gr-ot hízott. Szóval le fog lassulni, ne aggódj! :)

2009. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az én fiam 1 évesen volt 9,5 kiló:)

de ettől függetelnül nem hiszem, h kövér gyerek lesz. a fiam 7 hónaposan már lépegetett a bútorok mellett és mászott is, szóval ha elkezd aktívan mozogni, akkor megáll a gyarapodás.

ha van étvágya, csak egyen. addig jó, míg kajál, hidd el. a fiam 14 hónapos, 1 éves korig evett egséz szépen, azóta úgy kell beleimádkozni a kaját. szóval visszasírom azt az időszakot, maikor csak lapátoltam a szájába a 330 mili tejpépet gyümivel:)

2009. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én "nagyfiam" szintén 7 hós (2 napja töltötte be). 9200g, 75cm(szül:3810g,51cm) Ő anyatejes, 5,5 hós kora óta hozzátáplált. 2 étkezés van kiváltva, kúszás szigorúan hátrafelé :) van 2 foga. Szerintem nem baj, hogy ekkorák. Egyébként sem kövérek, hiszen szép hosszú babák is. Légy rá büszke!!!
2009. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nem kell aggodni az én kisfiam 8,5 honapos és 12kg hossza meg 68cm és nem is látszik rajta ,hogy olyan duci lenne.Azért óda figyelek rá.Még szopizik és az mellett kapja a főzelékeket gyümiket is.Üdv!
2009. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!!
2009. júl. 25. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!